Studio Urody – Estera Kokot – Permanent Makeup Artist & Beauty

Grunwaldzka 67, Jaworzno

Wybrany zabieg na twarz w Studiu Urody – Estera Kokot – Permanent Makeup Artist & Beauty

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na złuszczanie naskórka, oczyszczenie cery, regenerację komórek skóry, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, nawilżenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • obszar zabiegowy: twarz

  • rodzaje zabiegów do wyboru:

    • oczyszczanie manualne
    • oczyszczanie wodorowe,
    • peeling kawitacyjny z maską algową
    • zabieg „moc nawilżenia” (peeling kawitacyjny + ultradźwięki z kwasem + maska nawilżająca)

Oczyszczanie wodorowe: przeznaczony do każdego typu cery zabieg polega na wprowadzaniu w głąb skóry niewielkich cząsteczek aktywnego wodoru. Ich zastosowanie pozwala na dokładne oczyszczenie komórek skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem.

Peeling kawitacyjny: metoda mechanicznego złuszczania kolejnych warstw naskórka przy wykorzystaniu ultradźwięków. Zabieg zapewnia oczyszczenie cery, regenerację komórek skóry, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, a także zwężenie porów.

Peeling chemiczny (kwasy): zabieg skierowany do osób borykającymi się z przebarwieniami, bliznami oraz zmarszczkami. Polega na usunięciu martwego naskórka przy użyciu specjalnych substancji chemicznych nałożonych na skórę. Dobrane odpowiednio do potrzeb skóry mieszanki mają za zadanie poprawić wygląd i kondycję skóry.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 796 491 031. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Studio Urody – Estera Kokot – Permanent Makeup Artist & Beauty

Masaż może dawać wiele przyjemności i odprężenia, wprowadzać w stan głębokiego relaksu, pomagając zapomnieć o stresie i zmęczeniu, stymulować wydzielanie endorfin. Aby poznać wszystkie jego zalety warto odwiedzić zlokalizowany w Jaworznie salon urody. Poza masażami tutejszą specjalnością są usługi pielęgnacyjne na twarz, kosmetologia estetyczna, zabiegi wyszczuplające i ujędrniające ciało, depilacja laserowa, lifting, fotoodmładzanie. Ofertę dopełnia stylizacja oprawy oczu oraz makijaż permanentny.

Więcej informacji na Facebooku.