zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Studio masażu Mary Lomi

Wiosenna 19, Wrocław

Masaż stóp (od 54,99 zł), relaksacyjny lub gorącymi kamieniami (od 169,99 zł) w Studiu masażu Mary Lomi (do -35%)

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na poprawę krążenia i pracy układu limfatycznego, redukcję napięcia mięśniowego, zmniejszenie cellulitu, lepszy sen

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Klaudia
2 Oceny1 reviews
3 dni temu
Bardzo przyjemnie spędzony czas, pełnia relaksu i przyjazna atmosfera :)
replied
View Comment +
A
Aneta
2 Oceny2 reviews
5 dni temu
Bardzo serdecznie polecam. Bardzo miła, kameralna atmosfera. Pani masażystka ma tyle siły i "powera" w rękach, że aż nie wiadomo skąd tyle siły w tak niewielkiej postury osobie. Na pewno skorzystam kolejny raz :-) Gabinet usytuowany w fajnym miejscu, łatwo dojechać, są miejsca do zaparkowania a to też atut.
replied
View Comment +
S
Szymon
1 Oceny1 reviews
styczeń 4, 2022
Wszystko super. Bardzo polecam :)
replied
View Comment +

O tej ofercie


Szczegóły:

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 576 110 667. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy (również na email). Brak możliwości realizacji usługi od 6.01 do 8.01. 2021. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Studio masażu Mary Lomi

Zlokalizowany we Wrocławiu salon to miejsce, które może się pochwalić nie tylko dogodną lokalizacją na rogu ulicy Wiosennej i Krzyckiej, ale także szeroką ofertą masaży dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Specjalnością studia Mary Lomi są masaże relaksacyjne, miodem, kamieniami, stemplami ziołowymi czy też aromatyczną świecą. W ofercie dostępne są także zabiegi depilacji pastą cukrową dla kobiet i mężczyzn.