Studio masażu Mary Lomi

Wiosenna 19, Wrocław

Masaż stóp (od 54,99 zł), relaksacyjny lub gorącymi kamieniami (od 169,99 zł) w Studiu Mary Lomi (do -35%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na poprawę krążenia i pracy układu limfatycznego, redukcję napięcia mięśniowego, zmniejszenie cellulitu, lepszy sen

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 576 110 667. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy (również na email). Brak możliwości realizacji usługi od 6.01 do 8.01. 2021. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Studio masażu Mary Lomi

Zlokalizowany we Wrocławiu salon to miejsce, które może się pochwalić nie tylko dogodną lokalizacją na rogu ulicy Wiosennej i Krzyckiej, ale także szeroką ofertą masaży dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Specjalnością studia Mary Lomi są masaże relaksacyjne, miodem, kamieniami, stemplami ziołowymi czy też aromatyczną świecą. W ofercie dostępne są także zabiegi depilacji pastą cukrową dla kobiet i mężczyzn.