zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SUPER25. Dziś koniec.
Najlepsze z Groupon

Stomatologia Codziennie

ul. E. Ciołka 35 lok. 30, Warszawa

29,99 zł za groupon wart 100 zł na usługi stomatologiczne i więcej opcji w Stomatologia Codziennie

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrane usługi stomatologiczne mogą pomóc w zadbaniu o zdrowe zęby i piękny uśmiech

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Aldona
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 2, 2022
Odradzam stanowczo! Podczas 1 wizyty stom Polakowska "zrobiła" 5 zębów przednich, z czego 2 były tylko były do leczenia! Nie ustalałam z nią,że chce leczyć tyle zębów! Bez żadnych ustaleń ze mną,mimo,że mówiłam,że wymianę wypełnienia w 1 zrobię gdzie indziej, i tak nałożyła na nia nowe wypelnienie w ilości hurtowej znów bez moje wiedzy i zgody. Nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie ile zębów jest do leczenia (!) Moja 1ka po leczeniu wystaje teraz , jest przerwa pomiędzy jedynkami dzięki tej osobie ( 3 lata leczenia orto i po tej wizycie żeby wyglądają gorzej niż przed leczeniem). Podczas wizyty robiła zdjęcia telefonem bez żadnego pytania i zgody. Jak można rozwiercić zdrowy ząb, pozakładać wszędzie wypełnienia ( sama ona przyznała,że może inny stomatolog nie widzialaby potrzeby leczenia tych zębów!) Po fakcie zostałam poinformowana, że w 5 zębach przednich założyła wypełnienia, choć nie umawialiśmy się na takie leczenie! Nikt mnie nie zapytał,ile zębów i które chcę zrobić tego dnia! Mam nieodwracalnie zniszczone zęby!! Nadal jestem w szoku po tym,co się stało! A jeszcze czeka mnie naprawa tego wszystkiego i ciągłe wymiany niepotrzebnych wypełnień na 5 przednich górnych zębach. Grunt,że ona zadowolona i ma fotki w telefonie "swojego dzieła". A to,że przez jej pazerność i nieudolność ja mam zniszczone zęby, to już nieważne.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 17, 2021
Wszystko ok, wizyta przebiegła bardzo sprawnie. - o opóźnieniu w gabinecie zostalam poinformowana z odpowiednim wyprzedzeniem, wiec zdazylam sie na spokojnie dostosowac. - w czasie 1 wizyty udalo sie wykonac 3 plomby. - niedaleko mozna wygodnie zaparkowac
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
czerwiec 10, 2021
Usługa w miarę ok- skaling I piaskowanie. Ale czułam się jak w rękach amatorów. A na koniec pani przypadkiem nie wydała mi reszty, o co musiałam się upomnieć...
M
Magdalena
6 Oceny3 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 8, 2021
przez błędne leczenie w tym miejscu miałam różne powikłania, aż skończyło się na sztucznej koronie na zęba, więc zdecydowanie nie polecam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
K
Kinga
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 25, 2022
Miła i fachowa obsługa. Polecam.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: groupon na wszystkie usługi stomatologiczne dostępne w gabinecie
  • więcej informacji na stronie

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon wartościowy obowiązuje na wszystkie usługi stomatologiczne dostępne w gabinecie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 65 15 15. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Stomatologia Codziennie

W trakcie wizyty w gabinecie Stomatologia Codziennie można wykonać wszelkie niezbędne zabiegi ze stomatologii zachowawczej, profilaktyki, protetyki, stomatologii estetycznej i więcej. Gabinet korzysta z wysokiej jakości urządzeń i materiałów wypełnieniowych, co pozwala na przeprowadzenie usług obejmujących m.in. założenie koron, licówek, szyn, regenerację kości. Ostatni aspekt wizyty zawdzięczać można wykształconej i stale podnoszącej swoje umiejętności kadrze, która sprawia, iż odwiedziny przebiegają w profesjonalnej i fachowej atmosferze.