Stomatologia Ankiewicze

Królowej Jadwigi 2/4, Legionowo

Skaling, piaskowanie, polerowanie, przegląd jamy ustnej, instruktaż higieny od 129 zł i więcej w Stomatologii Ankiewicze

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny ZIMA. Termin: 1.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabiegi pozwalające oczyścić zęby z osadów i kamienia przywracając im naturalną biel oraz wzmocnić szkliwo, ochronić zęby przed próchnicą

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
O
Olimpia
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 1, 2023
Bardzo profesjonalna usługa, dokładne czyszczenie i przegląd, dobry kontakt z gabinetem, zamierzam kontynuować korzystanie z gabinetu już poza grouponem - polecam.
M
Marta
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 17, 2022
Przemiła Pani Higienistka, wszystko dokładnie objaśniła, zaleciła konieczne leczenie i niezwykle dokładnie wykonała czyszczenie zębów! Serdecznie polecam!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 19, 2021
Polecam
E
edyta
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 28, 2021
Polecam serdecznie:)
K
Kasia
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 10, 2021
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, poleca,
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu do wyboru:
    • skaling, piaskowanie, polerowanie, przegląd jamy ustnej oraz instruktaż higieny
    • skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja, przegląd jamy ustnej oraz instruktaż higieny
  • pakiety dla 1 lub 2 osób

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje polerowanie i fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 774 03 31, 22 784 02 95. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Stomatologia Ankiewicze

Rodzinna firma powstała w 1990 roku, świadczy usługi dentystyczne z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i ortodoncji. Oferta poszerzona jest o zabiegi estetyczne, w tym wybielanie zębów nawet w ciągu 1,5 godz. Na miejscu działa również pracownia RTG, w której można wykonać niezbędne zdjęcia diagnostyczne. Dzięki współpracy z przychodniami ENEL-MED, pacjenci są objęci opieką w ramach wykupionych pakietów.