zamknij
Multikino

Slim Med

ul. Chorzowska 216, Katowice

Do 50% zniżki na: Ultradźwiękowa redukcja tłuszczu w firmie Slim Med w Katowicach

Wybierz opcję

Wyróżniki

Specjalista ds. odchudzania pomaga klientom osiągnąć ich cele; program obejmuje dietę, treningi oraz zabiegi medycyny estetycznej

O tej ofercie

Liftingujący zabieg Hifu na wybraną partię ciała

Zabieg HIFU przeznaczony jest dla osób chcących napiąć skórę oraz nieinwazyjnie zremodelować swoją sylwetkę.

Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu, następuje stopniowa poprawa jędrności- do 3 miesięcy po zabiegu. Zabieg jest nie wymaga rekonwalescencji. Zabieg najlepiej jest powtórzyć 2 razy. Bezpośrednio po zabiegu widoczny jest rezultat w postaci napięcia i ujędrnienia skóry, a właściwy efekt liftingu pojawia się po ok. 2 do 24 tygodni. Zdecydowanie warto poczekać! Efekty są spektakularne i utrzymują się do 2 lat!

Położony w Katowicach salon oferuje rozmaite zabiegi z zakresu kosmetyki twarzy i ciała. Zainteresowani mogą skorzystać z takich usług jak m.in. Liposukcja kawitacyjna, Fala RF, zabieg systemem HIFU, Biolifting, Endomasaż. Dodatkowo, w gabinecie Slim med można skorzystać ze stacji treningowych.

Dodatkowe informacje:

  • rodzaj zabiegu: zabieg Hifu

  • partie ciała do wyboru:

    • brzuch
    • dekolt
    • uda
    • pośladki

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Należy upewnić się, że ma przeciwwskazań zdrowotnych do realizacji zabiegu; w razie wątpliwości należy wcześniej zasięgnąć opinii lekarza. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 703 683 lub przez stronę: https://www.facebook.com/gabinetslimmed. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Slim Med

Wyjątkowe miejsce w którym zadbamy o Twoje ciało. W gabinecie SlimMed KATOWICE OS.TYSIĄCLECIA otrzymasz kompleksowy program odchudzania i modelowania sylwetki. Razem określimy cel jaki pragniesz osiągnąć oraz dobierzemy odpowiednie zabiegi