Sim Center

ul. Garbary 100/164, Poznań

Jazda na symulatorach wyścigowych F1, GT lub 5 DOF w Sim Center (do -53%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Duża dawka wrażeń i adrenaliny możliwa dzięki wirtualnej technologii odwzorowującej rajdowe tory z różnych zakątków świata

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: jazda na symulatorach wyścigowych
  • czas trwania: 15-120 min

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub online 602 214 221, https://www.sim-center.pl/. Rezerwacja nie jest wymagana ale gwarantuje wolne miejsce. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Sim Center

Zlokalizowany w Poznaniu salon wyścigowy to miejsce stworzone „z wieloletniej pasji do wyścigów samochodowych oraz e-sportu”. Sim Center dedykowany jest wszystkim miłośnikom motoryzacji, zarówno profesjonalistom, jak i osobom stawiającym pierwsze kroki w sim racingu. Dzięki nowoczesnej technologii dostępne na miejscu symulatory Gt, F1, 5 DOF i 6 DOF mogą zapewnić emocje, jak na prawdziwych torach z różnych zakątków świata.

Więcej informacji na Facebooku.