Loty Motolotnią

Szklarka Przygodzicka - lotnisko, Szklarka Przygodzicka

Do 15% zniżki na: Lot widokowy w firmie Loty Motolotnią

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WEEKEND. Ważny do 3.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja do przeżycia niezapomnianych wrażeń oraz podziwiania krajobrazów Wzgórza Ostrzeszowskiego, Kotliny Odolanowskiej oraz Doliny Baryczy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

60-minutowy lot widokowy dla 1 osoby

30-minutowy lot widokowy dla 1 osoby

Sprawdź inne opcje z naszej oferty:

Lot widokowy ze szkoleniem: 

1. 15-minutowy lot widokowy ze szkoleniem dla 1 osoby + filmowanie GoPro

2. 30-minutowy lot widokowy ze szkoleniem dla 1 osoby + filmowanie GoPro

3. 60-minutowy lot widokowy ze szkoleniem dla 1 osoby + filmowanie GoPro

4. Dolina Baryczy - lot widokowy ze szkoleniem dla 1 osoby + filmowanie GoPro

Loty odbywają się nad Wzgórzami Ostrzeszowskimi i Kotliną Odolanowską, czyli jednymi z najbardziej wartościowych obszarów w regionie. Wzgórza Ostrzeszowskie są najwyższą częścią Wału Trzebnickiego, a Kotlina Odolanowska jest malowniczym obniżeniem terenu częściowo zalesionym z rozległymi łąkami i licznymi stawami rybnymi.

Dane techniczne motolotni Tanarg: jedna z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technicznie motolotni na rynku. Wózek motolotniowy, wyposażony w silnik Rotax 912UL 100 km wraz z osprzętem. Skrzydło BioniX 2 - skrzydło firmy Air Creation, jego cechą jest zmiana geometrii krawędzi spływu w locie dzięki czemu można uzyskać prędkości przelotowe od 85 do nawet 170 km/h. Lekka i wytrzymała kratownica z rur i profili kwasoodpornych, w całości w owiewki aerodynamiczne ,które scalają wózek w jedna bryłę zoptymalizowaną pod kątem aerodynamiki oraz komfortu załogi, wygodne fotele z pełną regulacją i możliwością ustawienia odległości orczyka koła przedniego wraz z dźwignią gazu i hamulca, amortyzatory gazowo-olejowe, aluminiowy widelec przedni. Wózek wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ergonomiczne rozmieszczenie wszystkich urządzeń pokładowych i sterownic daję w locie odczucie silnej spójności z maszyną.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 888 335 345. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Loty Motolotnią

Różnica między marzycielem a człowiekiem czynu jest taka, iż ten drugi szybować z głową w chmurach może w świecie rzeczywistym. Firma Loty Motolotnią umożliwia podniebne podróże, pełne ekscytacji i adrenaliny, pod okiem doświadczonego instruktora. Dodatkowym atutem jest możliwość nagrania pamiątkowego filmu z lotu.