Wino Plus

Mostowa 3, Poznań

Do 35% zniżki na Wiedza o winie/piwie w Wino Plus

130+ kupionych
150 zł
97,5 zł
35% zniżki
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Szkolenie prowadzone jest przez certyfikowanego sommeliera; oferta dla 1,2,4 lub 6 osób

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 1,5-2 (w zależności od opcji)

Warsztaty z degustacji win z przekąskami (1,5 godz. )

Podczas warsztatów będą prezentowane wina, których Wino+ jest wyłącznym importerem. Uczestnicy poznają smak 6 różnych rodzajów wina, a także będą mogli wziąć udział w tematycznych konkursach i zagadkach. Zaletą kursu jest wykorzystanie interaktywnych metod prowadzenia degustacji, dzięki którym prezentowane treści stać się mogą lepiej przyswajalne. Dzięki warsztatom uczestnicy mogą zapoznać się z podstawami sztuki dobierania wina do posiłku.

Warsztaty tematyczne z degustacji win z przekąskami (2 godz.)

Informacje o warsztatach tematycznych aktualizowane na www.facebook.com/winoplus

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 784 912 921. Organizator może łączyć grupy, konieczne jest telefoniczne umówienie terminu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Wino Plus

Kieliszek dobrze dobranego wina ubogaca niejedno danie. Jednakże powstały z fermentacji moszczu winogronowego napój to coś więcej niż dodatek do posiłku. Z takiego założenia wychodzą właściciele Wino+, którzy pod tą nazwą prowadzą restaurację, winiarnię oraz winnicę. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie objawiają się nie tylko w dostępnym na miejscu ogromnym asortymencie win, ale także na warsztatach degustacyjnych. Uczestnictwo w nich pozwoli zapoznać się z procesem produkcji, sztuką dobierania wina i więcej.