Sensu Szlakiem

4 lokalizacji

Relaksacyjny spacer „Kąpiel leśna Shinrin-yoku” dla 3 osób za 239,99 zł i więcej z Sensu Szlakiem

Wybierz opcję

Wyróżniki

Spacer prowadzony przez certyfikowanego przewodnika kąpieli leśnych w nurcie Forest Therapy Institute

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jedna sesja trwa od 2 do 4 godzin (w zależności od chęci i możliwości grupy, pogody itp.)
  • lokalizacja: w obrębie terenu Parków Krajobrazowych: Kaszubskiego, Nadmorskiego i Słowińskiego.
  • dojazd: własny
  • spacer odbywa się w grupie i tylko w weekendy

Shinrin-yoku (jap. kąpiel leśna) – prozdrowotna praktyka kontaktu z naturą (głównie środowiskiem leśnym), zapoczątkowana w Japonii i początkowo popularna na Dalekim Wschodzie. Obecnie jest popularna na całym świecie i polega na spokojnych, relaksacyjnych spacerach i odbiorze naturalnego otoczenia wszystkimi zmysłami. Może być wykorzystywana jako technika profilaktyczna, rehabilitacyjna lub wspomagająca leczenie. Zagłębianie się w leśną atomsferę może przypominać zanurzenie się w wodzie, stąd właśnie nazwa „kąpiel leśna”.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 527 051. Dodatkowo możliwość dokupienia na miejscu: wzbogacenie sesji shinrin-yoku o warsztaty herbaciane i rytuał wspólnego parzenia herbaty (cena ustalana indywidualnie z organizatorem). Dokładna lokalizacja do uzgodnienia (tel.), ale w obrębie terenu Parków Krajobrazowych: Kaszubskiego, Nadmorskiego i Słowińskiego. Dojazd własny. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przełożenia terminu sesji w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych. Spacer odbywa się w grupie i tylko w weekendy Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Sensu Szlakiem

Swoim klientom firma oferuje doświadczenie na granicy medytacji, treningu relaksacyjnego i mindfulness. Sensu Szlakiem prowadzi bowiem tzw. kąpiele leśne - prozdrowotne spacery z certyfikowanym przewodnikiem, mające na celu relaks oraz rozluźnienie organizmu. Sesje prowadzone są w grupach, na terenie kilku parków narodowych.