MedComZone

Pod Fortem 5/21, Kraków

Do 60% zniżki na Modelowanie ust w MedComZone

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PIEKNIE25. Termin: 1.4.
Użyj kodu

Wyróżniki

Czas trwania konsultacji i zabiegu ok 45 min.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Groupon zniżkowy o wartości 200 zł na modelowanie ust preparatem usieciowionym (1ml)

Zabiegi przeprowadzamy u zdrowych, pełnoletnich osób.

Konsultacja jak i sam zabieg wykonywany jest przez dyplomowanego lekarza w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej.

Cena cennikowa zabiegu od 750 zł, maksymalna dopłata do zabiegu po okazaniu groupon 550 zł. W cenie otrzymujesz również konsultację lekarską.

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: usta. Znieczulenie w cenie. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 515 442 817. Oferta obejmuje groupon zniżkowy, na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości usługi. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

MedComZone

Zlokalizowana w Krakowie placówka medyczna oferuje kompleksowe usługi z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej. Priorytetem jest tu komfort i wysoka jakość usług, co możliwe jest dzięki pracy doświadczonego personelu oraz wykorzystywaniu nowoczesnych technologii. Pacjenci mają do wyboru zabiegi z zakresu profilaktyki i stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, endodoncji, implantologii, protetyki, ortodoncji. Na miejscu można również zdecydować się na usuwanie zmarszczek, stymulację wzrostu włosow, czy też leczenie nadpotliwości.