Salony Depilacja.pl

49 lokalizacji

Voucher podarunkowy na depilację laserową dla niej i dla niego w Salonach Depilacja.pl w całej Polsce (do -17%)

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Depilacja laserowa to wygodny sposób, by pozbyć się owłosienia z wybranej partii lub całego ciała i cieszyć się gładką skórą

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: vouchery podarunkowe na depilację laserową
  • nazwa lasera: SPEC3 Hybrid i Light Sheer
  • rok produkcji: 2020, 2021, 2022
  • rekomendowana liczba zabiegów: 9
  • czas trwania zabiegu: 10-60 minut (w zależności od części ciała)
  • partie ciała do wyboru: twarz, szyja/barki/ramiona, biust/klatka piersiowa, pachy, ręce, dłonie, brzuch, plecy, bikini płytkie, bikini średnie, bikini głębokie, pośladki, uda, łydki, stopy, wąsik, kolana
  • cennik zabiegów dostępny jest tutaj

Przewagą depilacji laserowej nad tradycyjnymi metodami usuwania zbędnego owłosienia jest przede wszystkim jej efektywność. Kolejne zalety to oszczędność czasu i kosztów wynikająca z konieczności zastosowania jedynie kilku zabiegów. Nie ma potrzeby wydawania pieniędzy na zużywające się maszynki do golenia, kremy depilacyjne lub wosk. Nie trzeba regularnie korzystać z usług gabinetów kosmetycznych. Po odbytej serii zabiegów klient może pozbyć się niechcianych włosków. Najszybciej odbywa się to w przypadku włosów ciemnych, które zawierają dużo barwnika – melaniny. Przenikająca do skóry wiązka energii jest pochłaniana przez komórki barwnikowe i zamienia się na ciepło, co uszkadza macierz włosa, czyli część mieszka, gdzie następuje regeneracja. Po uszkodzeniu macierzy włos nie odrasta. Liczba zabiegów zależy od struktury włosa – jego grubości i koloru.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące depilacji laserowej:

Przed rozpoczęciem terapii każdy z pacjentów odbywa bezpłatną konsultacje ze specjalistą w salonie depilacja.pl. Podczas wizyty kosmetolog ocenia na nich stan skóry oraz przeprowadza wywiad medyczny. Ten ostatni jest kluczowy, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu. W salonach Depilacja.pl wykorzystywane są 2 lasery – Light Sheer oraz SPEC 3 Hybrid. SPEC 3 Hybrid to autorski sprzęt - łączy w sobie trzy technologie laserowe – aleksandrytową, diodową i neodymowo-yagową – w jednym. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal wykazuje wysoką skuteczność w przypadku wszystkich fototypów

Nie masz pomysłu na prezent? Wybierz voucher podarunkowy do wybranego salonu Depilacja.pl. Voucher podarunkowy, obdarowany może przeznaczyć na dowolny zabieg lub pakiet depilacji laserowej w salonach Depilacja.pl. Adresy wszystkich salonów znajdziesz tu: adresy.


Warunki

Groupon ważny do 30.06.2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. kontaktując się z infolinią pod nr 22 69 99 600.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dostępna dla wszystkich klientów i łączy się z innymi promocjami. Regulamin dostępny na stronie depilacja.pl/regulamin/.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Salony Depilacja.pl

Sieć salonów depilacji laserowej depilacja.pl posiada ponad 50 gabinetów w 40 miastach w Polsce.

Salony Depilacja.pl specjalizują się w przeprowadzaniu zabiegów depilacji laserowej z wykorzystaniem laserów diodowych SPEC3 Hybrid i Light Sheer. SPEC3 Hybrid, który jest już w większości gabinetów, to autorskie urządzenie Depilacja.pl. Zabieg depilacji laserowej jest wykonywany metodą in-motion, która polega na przesuwaniu głowicy po skórze na żelu do USG. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal, depilacja laserowa może być przeprowadzana na większej ilości fototypów oraz jaśniejszych włosach.

Oprócz depilacji laserowej w ofercie sieci pojawiła się endermologia. Endermologia to masaż podciśnieniowy oddziałujący na skórę i tkanki podskórne. Wykonywany jest za pomocą innowacyjnego urządzenia EndermoSPEC, którego głowica zasysa i masuje skórę dwiema rolkami. Zabieg endermologii jest przeznaczony głównie dla osób, które chcą zwalczyć cellulit, ujędrnić skórę i wymodelować sylwetkę. Jednak pozytywnych rezultatów endermologii jest dużo więcej – zabieg ten pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej w miejscach, które opierają się tradycyjnym ćwiczeniom, oczyszcza organizm z toksyn i poprawia krążenie.