Beauty Blossom – Esthetic Cosmetology

Rozewska 23 A, Warszawa

Depilacja laserowa: zabieg na 2 wybrane części ciała za 109 zł i więcej w Beauty Blossom – Esthetic Cosmetology

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: APKA25. Ważny do 2.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg depilacji Light Sheer przebiega komfortowo dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia, a laser trwale likwiduje włoski w fazie wzrostu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Light Sheer
  • rekomendowana liczba zabiegów: 4-8
  • czas trwania zabiegu: od 30 min do 1,5 godz.
  • partie ciała do wyboru: twarz, szyja/barki/ramiona, biust/klatka piersiowa, pachy, ręce, dłonie, brzuch, plecy, bikini płytkie, bikini średnie, bikini głębokie, pośladki, uda, łydki, stopy

Depilacja laserem diodowym Light Sheer to sposób trwałego likwidowania niechcianego owłosienia. Podczas zabiegu wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. By kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 4-8 tygodni.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online przez stronę rezerwacja.groupon.pl. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Beauty Blossom – Esthetic Cosmetology

Zlokalizowany na warszawskiej Białołęce gabinet kosmetologiczny to kameralne miejsce, w którym można zaznać zarówno chwili głębokiego relaksu, jak i zadbać o piękniejszy wygląd. Pracujący w Beauty Blossom – Esthetic Cosmetology specjaliści podchodzą w sposób indywidualny do każdego klienta, dbając o jego potrzeby i oferując zróżnicowane usługi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Na miejscu można zdecydować się na zabiegi pielęgnacyjne (np. oczyszczanie i regeneracja skóry, terapie przeciwtrądzikowe, przeciwzmarszczkowe i liftingujące), zabiegi specjalistyczne (np. infuzja tlenowa, mikrodermabrazja diamentowa, karboksyterapia), a także zabiegi z dziedziny kosmetologii estetycznej, depilację laserową, makijaż permanentny. Dopełnieniem oferty jest manicure i pedicure oraz masaże.