Queens Clinic – Klinika Kosmetologii Estetycznej

ul. KEN 98/U2 Pasaż Stokłosy, Warszawa

Depilacja laserowa: 1 zabieg na wybraną partię od 39,99 zł i więcej w Queens Clinic

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: CZERWIEC. Ważny do 6.6.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Depilacja laserowa to skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia, która szybko działa na uciążliwe włoski

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • nazwa lasera: laser diodowy Xlase Plus
 • rok produkcji: 2017
 • rekomendowana liczba zabiegów: 5-8
 • czas trwania zabiegu: 10-30 min (w zależności od partii)

Dostępne partie ciała:

 • małe partie:kobiety: sutki, stopy, dłonie
  mężczyźni: dłonie, stopy
 • średnie partie: kobiety: linia brzucha, pachy, kolana, bikini płytkie, bikini średnie, przedramiona, ramiona
  mężczyźni: kark, kolana, głowa, pachy, ramiona
 • duże partie:kobiety: bikini głębokie, szpara międzypośladkowa, pośladki, brzuch, klatka piersiowa, plecy, ręce
  mężczyźni: klatka piersiowa, plecy, brzuch, ręce

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na światło, fotodermatozy, leki, zioła, preparaty fotouczulające (pokrzywa, skrzyp, dziurawiec, biotyna, chinina, przeciwzakrzepowe, immunosupresyjne, antybiotyki), przeziębienie, choroby układu oddechowego, podwyższona temperatura ciała, gorączka, padaczka, ciąża i okres karmienia piersią, nowotwór 5 lat od wyleczenia, ekspozycja na słońce (2-4 tygodnie), samoopalacze i peelingi, tatuaże (małe można omijać), choroby skóry, kolagenozy, przerwanie ciągłości skóry, okolica łuków brwiowych i jąder, bielactwo, łuszczyca, cukrzyca, niektóre choroby układu dokrewnego, silne leki antydepresyjne, zaburzenia hormonalne.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 529 539. Próba ponownego wykorzystania grouponu przez tę samą osobę spotka się z odmową. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Queens Clinic – Klinika Kosmetologii Estetycznej

Klinika proponuje różnorodne zabiegi kosmetologii estetycznej: odmładzające i upiększające. Oferuje ona także usługi podologiczne i wybrane zabiegi medycyny estetycznej. Warto tu zwrócić uwagę na skuteczne metody likwidowania tkanki tłuszczowej, laseroterapię, modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry oraz pielęgnację dłoni i stóp. Z pomocą doświadczonych kosmetologów, którzy dbają indywidualnie o każdego klienta, z pewnością wyjdzie się stąd zadowolonym z efektów ich pracy.