Brak nowych powiadomień

Soki i przeciery z dowozem: 5-dniowa dieta oczyszczająca za 199,99 zł w Salmix Fit

Oferta niedługo się kończy!
Do -60%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakowane hermetyczne przeciery i soki przygotowywane codziennie z ekologicznych warzyw i owoców, z dodatkiem ziół i naturanych przypraw

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Kasia
3 Oceny2 reviews
październik 28, 2019
Bardzo fajny katering Smaczne jedzenie,swieże. Przy 1000 kcl dieta 3 posilkowa ma na prawde spoore porcje :)
W
WeronikaHELPFUL REVIEWER
4 Oceny3 reviews
październik 15, 2019
Pyszne jedzenie, dostarczane na czas. Dieta nie wydaje się być katorgą. :) W porównaniu z cateringiem, który zamawiałam wcześniej - naprawdę super. Istnieje możliwość wymiany produktów na inne, więc nawet podstawową ofertę można zmodyfikować pod siebie.
replied
View Comment +
M
Maciej
3 Oceny2 reviews
wrzesień 1, 2019
Na plus obsługa klienta. Dania różnorodne, przeważnie bardzo smaczne, sycące.
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Oferta

  • 199,99 zł za 5-dniową dietę owocowo-warzywną (detoks sokowo-przecierowy).

W ramach owocowo-warzywnej diety oczyszczającej klient otrzymuje codziennie 5 różnych porcji (łącznie 2 litry/dzień) soków lub przecierów warzywnych i owocowych. 

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dieta nie powinna trwać dłużej niż 5 dni. Przeciwskazania: choroby przewlekłe (cukrzyca i nadciśnienie), ciąża, intensywne uprawianie sportu. Bezpłatna dostawa na terenie Warszawy i powiatu zachodniego (Dziekanów, Łomianki, Izabelin). 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 752 25 42, 600 069 561 lub 608 069 561. Groupon w formacie PDF należy przesłać na adres salmix@salmix.pl z danymi do zamówienia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin i godz. dostaw).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Salmix Fit

Istniejąca od 1991 roku firma specjalizuje się w produkcji wyrobów garmażeryjnych oraz cateringu – zarówno tym tradycyjnym, jak i dietetycznym. Bazuje na sprawdzonych, tradycyjnych przepisach kulinarnych, które są znane od wielu lat. Na ich podstawie ręcznie przygotowuje się poszczególne dania, które zawierają wyłącznie naturalne surowce i lokalne produkty. Dzięki temu w posiłkach z firmy Salmix Fit nie znajdzie się żadnych ulepszaczy. Produkty spożywcze są pakowane próżniowo (w atmosferze gazu ochronnego) w ekologiczne opakowania z mączki kukurydzianej i ziemniaczanej, a także kompostowalne tacki, wykonane z pulpy celulozowej pokryte biolaminatem.

Salmix Fit

Imprezy okolicznościowe, Catering
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.