Brak nowych powiadomień

Zielona 3, Laski

Soki i przeciery z dowozem: 5-dniowa dieta oczyszczająca za 199,99 zł w Salmix Fit

Oferta ograniczona czasowo!
Do -60%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakowane hermetyczne przeciery i soki przygotowywane codziennie z ekologicznych warzyw i owoców, z dodatkiem ziół i naturanych przypraw

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Oferta

  • 199,99 zł za 5-dniową dietę owocowo-warzywną (detoks sokowo-przecierowy).

W ramach owocowo-warzywnej diety oczyszczającej klient otrzymuje codziennie 5 różnych porcji (łącznie 2 litry/dzień) soków lub przecierów warzywnych i owocowych. 

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dieta nie powinna trwać dłużej niż 5 dni. Przeciwskazania: choroby przewlekłe (cukrzyca i nadciśnienie), ciąża, intensywne uprawianie sportu. Bezpłatna dostawa na terenie Warszawy i powiatu zachodniego (Dziekanów, Łomianki, Izabelin). 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 752 25 42, 600 069 561 lub 608 069 561. Groupon w formacie PDF należy przesłać na adres salmix@salmix.pl z danymi do zamówienia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin i godz. dostaw).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Salmix Fit

Istniejąca od 1991 roku firma specjalizuje się w produkcji wyrobów garmażeryjnych oraz cateringu – zarówno tym tradycyjnym, jak i dietetycznym. Bazuje na sprawdzonych, tradycyjnych przepisach kulinarnych, które są znane od wielu lat. Na ich podstawie ręcznie przygotowuje się poszczególne dania, które zawierają wyłącznie naturalne surowce i lokalne produkty. Dzięki temu w posiłkach z firmy Salmix Fit nie znajdzie się żadnych ulepszaczy. Produkty spożywcze są pakowane próżniowo (w atmosferze gazu ochronnego) w ekologiczne opakowania z mączki kukurydzianej i ziemniaczanej, a także kompostowalne tacki, wykonane z pulpy celulozowej pokryte biolaminatem, co pozwala nie tylko zatroszczyć się o własne zdrowie, ale i środowisko naturalne.

Salmix Fit

Imprezy okolicznościowe, Catering