Soki i przeciery z dowozem: 5-dniowa dieta oczyszczająca za 199,99 zł w Salmix Fit

Oferta ograniczona czasowo!
30+ odsłon dziennie
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


70 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Istotne recenzje

M

Martyna · 2 reviews
· 12 czerwca 2018
Jedzenie pyszne, dobrze doprawione posiłki wegetariańskie, bardzo różnorodne. Bezproblemowy kontakt i dostawa na czas. Super :)

I

Ilona · 2 reviews
· 24 lutego 2018
Jedzenie dobre, klasyczne wykonanie, dla jednych plus dla innych minus. Niepotrzebnie pakowane w karton, po tygodniu mam worek kartonów.
Merchant replied
View Comment +
Kierowca chętnie zabierze,wystarczy wystawić Dziękujemy
Merchant replied · 26 lutego 2018

J

Jolanta · 2 reviews
· 19 stycznia 2018
Dostawy punktualne i ciche:-)

W skrócie


Oferta

  • 199,99 zł za 5-dniową dietę owocowo-warzywną (detoks sokowo-przecierowy).

W ramach owocowo-warzywnej diety oczyszczającej klient otrzymuje codziennie 5 różnych porcji (łącznie 2 litry/dzień) soków lub przecierów warzywnych i owocowych. 

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dieta nie powinna trwać dłużej niż 5 dni. Przeciwskazania: choroby przewlekłe (cukrzyca i nadciśnienie), ciąża, intensywne uprawianie sportu. Bezpłatna dostawa na terenie Warszawy i powiatu zachodniego (Dziekanów, Łomianki, Izabelin). 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 752 25 42, 600 069 561 lub 608 069 561. Groupon w formacie PDF należy przesłać na adres salmix@salmix.pl z danymi do zamówienia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin i godz. dostaw).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Salmix Fit


Istniejąca od 1991 roku firma specjalizuje się w produkcji wyrobów garmażeryjnych oraz cateringu – zarówno tym tradycyjnym, jak i dietetycznym. Bazuje na sprawdzonych, tradycyjnych przepisach kulinarnych, które są znane od wielu lat. Na ich podstawie ręcznie przygotowuje się poszczególne dania, które zawierają wyłącznie naturalne surowce i lokalne produkty. Dzięki temu w posiłkach z firmy Salmix Fit nie znajdzie się żadnych ulepszaczy. Produkty spożywcze są pakowane próżniowo w atmosferze gazu ochronnego.

Salmix Fit

Imprezy okolicznościowe, Catering
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.