Sala Zabaw Hop-Cafe

Józefa Piłsudskiego 13,, Legionowo

Sala zabaw dla dzieci: wejście na 1-2 godziny lub bez limitu czasu w Hop-Cafe (do -35%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code FAJNIE25. Ends 9.12.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Nowoczesna, kolorowa i przestronna sala zabaw wyposażona jest w liczne atrakcje, takie jak basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, automaty do gier

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: wejście na salę zabaw dla dzieci
  • godziny otwarcia: pon.-pt. 12-19

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 882 182 915, salazabaw@hop-cafe.pl. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Sala Zabaw Hop-Cafe

Zlokalizowana w Legionowie kolorowa i przestronna sala zabaw o powszechni 400 m² to miejsce odpowiednie do beztroskiej zabawy zarówno dla małych, jak i większych dzieci. Sala podzielona jest na 2 główne strefy: kulkową dla dzieci w wieku 3-11 lat i neonową dla starszaków. W sali kulkowej znajdują się m.in. zjeżdżalnia saneczkowa, falista i proste, trampolina, basen z piłeczkami, labirynty, most linowy, przejścia piłeczkowe, przejście rurowe, przejścia po płycie pleksi. W sali neonowej umiejscowiono automaty do gier w koszykówkę, cymbergaja, symulatory jazdy, automat Arkade z 200 grami, jeździki grawitacyjne. Nie zapomniano również o maluchach, na których czeka tor zjazdowy, bujaki, jeździki, kuchnia, wielkie i małe klocki, domek straży pożarnej i dużo wolnej przestrzeni do zabawy. Rodzice mogą doglądać swoje pociechy w przytulnej sali kawiarnianej.