Racing Spot

Katowicka 154b, Chorzów

Symulator F1, WRC, GT3: 30 minut jazdy (od 89,99 zł) lub 60 minut jazdy (od 169,99 zł) w Racing Spot w Chorzowie

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pełna adrenaliny zabawa, która przeniesie uczestnika w świat symulatorów prędkości i motosportu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas jazdy: 30 minut lub 60 minut
  • dni tygodnia: pon.-pt. lub sob.-niedz.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 664 520 250. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godziny otwarcia: pon.-pt. 16-22, sob.-niedz. 10-22. Minimalny wzrost uczestnika 160 cm. Oferta jest dla osób od 16 roku życia. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Racing Spot

Dla wszystkich miłośników prędkości, motosportu czy simracingu Racing Spot przygotował ciekawą ofertę. Entuzjaści torów kartingowych czy szeroko pojętych wyścigów mogą spróbować swoich sił w jednym z pierwszych w Polsce symulatorów wyścigowych, gdzie można doświadczyć zaawansowanej technologicznie platformy ruchu drogowego. Uczestnik może się przenieść za kierownicę rajdówki, bolidu Formuły 1 lub samochodu grupy GT3, gdzie będzie mógł w bezpiecznych warunkach przekraczać granice możliwości, odczuwając dawkę przeciążeń towarzyszących realnemu prowadzeniu pojazdu. Dzięki laserowo skanowanym samochodom z zaprogramowaną fizyką i geometrią konstruktorów każde auto prowadzi się zupełnie inaczej a laserowo skanowane tory odzwierciedlają prawdziwe obiekty. Jest to dobry pomysł na organizację wieczoru kawalerskiego czy spotkania firmowego, prezent dla bliskiej osoby czy po prostu na spędzenie czasu wolnego w gronie znajomych lub rodziny.