zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

Power Beauty Clinic®

Jana Kazimierza 31 (salon jest integralną częścią salonu Secret Beauty), Warszawa

Wybrany 60-minutowy masaż całego ciała od 69,99 zł w Power Beauty Clinic®

Wybierz opcję
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code START. Ends 1.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

W ramach oferty wybierać można pośród 9 rodzajów masaży; sposób na relaks i odprężenie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
I
izabela
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
maj 8, 2022
oszustwo, klinika zamknieta, przekladane terminy, brak mozliwosci realizacji, brak mozliwosci kontaktu. zarowno power beauty clinic jak i secret beauty mieszczace sie przy ul. Jana kazimierza 29 i 31 zamkniete na stale. Zostalam oszukana.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 781 362 lub 507 781 977. Podczas rezerwacji należy podać kod groupon i kod zabezpieczający. W przypadku nieodebrania telefonu można wysłać SMS z imieniem i nazwiskiem – salon oddzwoni Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Power Beauty Clinic®

Power Beauty Clinic to klinika stworzona z pasji do urody i dbania o wygląd. Specjalizacją kliniki są przede wszystkim zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ale również kosmetologii, depilacji czy pakietów day spa. W gabinecie można skorzystać z takich usług, jak m.in. peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, masaż relaksacyjny, tybetański, gorącą czekoladą.