Queen of Beauty

ul. Smyczkowa 21 lok. U2, Warszawa

Masaż twarzy Hadado (Kobido 2.0) w Queen Of Beauty

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny MARZEC. Termin: 31.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Masaż Hadado dzięki wykorzystaniu specjalistycznych technik może stanowić alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny kosmetycznej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: ok. 50 minut
 • dostępny masaż: Hadado
 • przykładowe zalety:
  • lifting
  • redukcja tzw. drugiego podbródka i bruzdy nosowo-wargowej
  • zmniejszenie obrzęków wokół oczu
  • podniesienie opadających powiek, kącików ust i policzków

Hadado to rodzaj japońskiego liftingu twarzy, odzwierciedlający wysoki poziom sztuk masażu, będący określeniem „drogi do pięknej skóry”. Masaż ten stanowi połączenie zaawansowanych technik masażu Kobido ze współczesną wiedzą i technikami pracy mięśniowo-powięziowej oraz pracą z tkanką tłuszczową. Jest bardziej intensywny od masażu Kobido.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 314 770. Na miejscu parking dedykowany klientom kliniki. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Queen of Beauty