ul. Bukowska 100a, Poznań

28 zł za groupon wart 40 zł i więcej do wydania na menu w restauracji Pizza Bene (-30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu króluje różnego rodzaju pizza na cienkim lub grubym cieście w rozmiarze 30 lub 40 cm do wyboru, np. Frutti di Mare, Wiejska, Brocoli

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: groupony wartościowe na dowolną pizzę i dowolne danie
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje i alkohol

Warto wiedzieć

Aby zamówić na wynos, skontaktuj się bezpośrednio z lokalem pod nr tel. 515 739 192 i podaj kod grouponu oraz kod zabezpieczający.

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholi oraz nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon dostępny jedynie w lokalu. Godziny otwarcia: pon.-niedz. 12-20.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym kontakcie tel. 515 739 192.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Pizza Bene

Zróżnicowane smaki rodem z Włoch czekają na odwiedzających poznańską restaurację Pizza Bene. Lokal oferuje przede wszystkim pizzę na cienkim lub grubym cieście w wielu wariantach smakowych w dwóch rozmiarach. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie – dostępne są zarówno wersje mięsne, jak i pizza wegetariańska. Goście mogą skosztować także innych smakołyków, jak np. nuggetsy, skrzydełka z kurczaka, kulki ziemniaczane, czy pieczony ser camembert z żurawiną.