Piękna Fotografia

Sesja studyjna lub plenerowa za 99,99 zł z firmą Piękna Fotografia (zamiast 300 zł)

Oferta niedługo się kończy!
Do -67%
1 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalnie wykonane zdjęcia będą ciekawym urozmaiceniem portfolio i miłą pamiątką na lata

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Oferta

  • 99,99 zł zamiast 300 zł za sesję studyjną lub plenerową + 5 zdjęć w formacie 15 x 21.

Czas trwania sesji 60-90 minut.

Sesja fotograficzna to ciekawy pomysł na prezent dla siebie lub najbliższych. Dzięki profesjonalizmowi doświadczonego fotografa, który uchwyci najlepsze ujęcia, zdjęcia mogą być pamiątką na lata.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Istnieje możliwość wydłużenia czasu sesji oraz zwiększenia liczby wydrukowanych zdjęć za dodatkowa opłatą. Dodatkowo klienci otrzymują bon rabatowy o wartości 50 zł na kolejne sesje i 10% na ramy drewniane do oprawy obrazów i fotografii. Bon do odbioru podczas realizacji grouponu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 600 680.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Piękna Fotografia

Właścicielka krakowskiej firmy fotograficznej Iwona Kowalska od ponad 15 lat udowadnia swoimi zdjęciami, że ogromna pasja i ciekawość świata to najważniejsze cechy artysty, które przekładają się na jakość wykonywanej pracy. Sama o sobie mówi, że jest niczym snajper wyczekujący idealnego momentu, gestu, uśmiechu czy promienia słońca, które później zostają uwiecznione na nietuzinkowych fotografiach. W ofercie znaleźć można studyjne lub plenerowe sesje, zdjęcia do dokumentów, reprodukcje, a także szereg innych usług, jak np. wyrabianie medalionów, oprawa obrazów, luster i więcej.

Galeria fotografii dostępna tutaj.

Piękna Fotografia

Zajęcia, Umiejętność lub hobby, Fotografia, Rozrywka i czas wolny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.