Park Bolmin

Dowolnie wybrane atrakcje w Parku Bolmin od 39 zł i więcej 

Oferta niedługo się kończy!
Do -27%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Okazja spędzenia wolnego czasu w parku rozrywki nad wodą i możliwość dowolnego wyboru atrakcji dla całej rodziny

W skrócie


Szczegóły:

Warunki


Groupon ważny do 30.09.2019 i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 1 przekazać jako prezent. Ze względu na imprezy zorganizowane oferta w okresie wakacyjnym (od 22.06.2019 do 01.09.2019) oferta nie będzie obowiązywała w weekendy.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia: pon.-pt. 14-20, sob.-niedz. 10-20. Na terenie ośrodka obowiązuje regulamin.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Park Bolmin


Zlokalizowany nad zalewem w Bolminie ok. 20 km od Kielc park to atrakcyjne miejsce na turystycznej mapie województwa świętokrzyskiego. Ten ogrodzony, monitorowany całodobowo ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy o powierzchni 32 hektarów oferuje wiele różnorodnych atrakcji, takich jak: park linowy, basen ze zjeżdżalniami i łódkami, rejsy katamaranem, pole do minigolfa, kino sferyczne 3D, symulator VR, dmuchane place zabaw, salon gier z automatami, bumper cars i happy cars. W centrum obiektu znajduje się restauracja z tarasem widokowym na zalew. Warto dodać, że woda znajdująca się w zalewie ma pierwszą klasę czystości, a piasek na plaży jest systematycznie oczyszczany, co zapewnia wysoki komfort wypoczynku.

Park Bolmin

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.