zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

PANTHER DANCE – szkoła tańca i fitnessu

Podgórska 1, Gdynia

Do 40% zniżki na: Zajęcia taneczne dla dzieci w firmie PANTHER DANCE – szkoła tańca i fitnessu

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscypina oraz pamięć.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
grudzień 15, 2021
Super zajęcia🙂
M
Marta
14 Oceny1 reviews
grudzień 2, 2020
Super atmosfera na zajęciach.

O tej ofercie

Miesięczny Karnet zajęć dla dzieci na 4 wejścia

W ofercie zajęcia dla dzieci:

- balet 3-6 lat (30 min)

- balet 5-8 lat (45 min)

- zumba kids (45 min)

Zajęcia dla dzieci to wspaniała forma kształtująca wiele cech motorycznych dzieci takich jak gibkość ciała, wzmocnienie całego gorsetu mięśniowego czy siłę mięśni.  

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Karnet należy aktywować przed końcem ważności grouponu. Karnet wygasa w ciągu 30 dni od daty aktywacji. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 797 355 358. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

PANTHER DANCE – szkoła tańca i fitnessu

Szkoła powstała z myślą o miłośnikach aktywnego spędzania czasu wolnego, dla tych, którzy chcą zabłysnąć na parkiecie, doskonalić swoje umiejętności bądź nauczyć czegoś nowego. Zajęcia prowadzą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy zarażają pasją do rytmicznego stawiania kroków. Wśród dostępnych zajęć znajduje się m.in. pole dance prowadzi instruktorka z międzynarodowymi uprawnieniami pole sport Vertical Dance, która szkoliła się u światowej sławy instruktorów (m.in. u Bendy Kate, Justine'a McLucasa czy Doris Arnold).