zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

PANTHER DANCE – szkoła tańca i fitnessu

Podgórska 1, Gdynia

Do 30% zniżki na Zajęcia taneczne dla dzieci w PANTHER DANCE – szkoła tańca i fitnessu

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code TANIEJ. Ends 27.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscypina oraz pamięć.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 15, 2021
Super zajęcia🙂

O tej ofercie

Miesięczny Karnet zajęć dla dzieci na 4 wejścia

W ofercie zajęcia dla dzieci:

- balet 3-6 lat (30 min)

- balet 5-8 lat (45 min)

- zumba kids (45 min)

Zajęcia dla dzieci to wspaniała forma kształtująca wiele cech motorycznych dzieci takich jak gibkość ciała, wzmocnienie całego gorsetu mięśniowego czy siłę mięśni. 

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Karnet należy aktywować przed końcem ważności grouponu. Karnet wygasa w ciągu 30 dni od daty aktywacji. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 797 355 358. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

PANTHER DANCE – szkoła tańca i fitnessu

Szkoła powstała z myślą o miłośnikach aktywnego spędzania czasu wolnego, dla tych, którzy chcą zabłysnąć na parkiecie, doskonalić swoje umiejętności bądź nauczyć czegoś nowego. Zajęcia prowadzą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy zarażają pasją do rytmicznego stawiania kroków. Wśród dostępnych zajęć znajduje się m.in. pole dance prowadzi instruktorka z międzynarodowymi uprawnieniami pole sport Vertical Dance, która szkoliła się u światowej sławy instruktorów (m.in. u Bendy Kate, Justine'a McLucasa czy Doris Arnold).