zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem FAJNIE25. Dziś koniec.

Ou Sushi

Aleja Wilanowska 363, Warszawa

Sushi: zestaw 12 kawałków za 19,99 zł i więcej w Ou Sushi

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code FAJNIE25. Ends 6.10.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zestawy odpowiednie zarówno na mniejszy, jak i większy głód, a w nich np. futomaki z krewetką w tempurze lub z pieczoną rybą, hosomaki mix

Komentarze klientów Groupon

O tej ofercie

Szczegóły:

 • rodzaj kuchni: japońska
 • skład oferty: zestawy sushi
 • oferta ważna: na wynos (do momentu zdjęcia obostrzeń)

Zestaw 1. – 12 szt.:

 • 12 x futomaki krewetka w tempurze

Zestaw 2. – 28 szt.:

 • 12 x futomaki krewetka w tempurze
 • 16 x hosomaki mix

Zestaw 3. – 100 szt.:

 • 40 x hosomaki mix
 • 24 x futomaki krewetka w tempurze
 • 12 x futomaki pieczona ryba
 • 12 x futomaki wege
 • 12 x futomaki surimi

Warunki

Groupon można zrealizować na wynos. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 847 16 63 lub 506 813 300 . Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Godziny otwarcia: codziennie od 12 do 21. Realizacja z 24-godz. wyprzedzeniem, w zależności od przepustowości lokalu (po zdjęciu obostrzeń). W przypadku braku wolnych terminów lokal ma prawo odmówić realizacji w danym terminie i przesunąć ją na inny termin. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Ou Sushi

Sushi – w przeciwieństwie do wielu innych potraw – łączy w sobie zarówno walory smakowe, jak i zdrowotne. Ta japońska potrawa nie tylko cieszy swoim smakiem i egzotycznym wyglądem, lecz także dostarcza organizmowi niezbędnych witamin, minerałów i wartości odżywczych, takich jak zawarte w rybach kwasy tłuszczowe, jod (w który obfituje nori) czy łatwo przyswajalne białko.

Szeroki wybór kompozycji umożliwia odkrywanie nowych połączeń smakowych. Małe hosomaki (serwowane m.in. z oshinko, czyli marynowaną rzepą) i większe futomaki pozwolą przygotować podniebienie na california maki czy philadelphia maki, których kluczowym składnikiem jest serek Philadelphia. Amatorom tradycji poleca się natomiast ręcznie formowane nigiri, które są najstarszą odmianą tej potrawy.

Wszystkim, którym sushi wyjątkowo przypadło do gustu, restauracja oferuje kurs przygotowywania połączony z degustacją. Tutejszy mistrz tej sztuki przedstawia niezwykłą historię tego dania, wprowadza specjalistyczną terminologię, a następnie uczy technik zwijania oraz odpowiedniego przyrządzania ryżu i sosów. Pozwala to rozwinąć kulinarną pasję i przenieść ją na grunt domowy, dzięki czemu wszystkie kolejne przyjęcia na długo pozostają w pamięci gości.