Osk Aurinko

2 lokalizacji

Kurs prawa jazdy na motocykl w OSK Aurinko 

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do zdobycia umiejętności teoretycznych i praktycznych, które uprawniają do prowadzenia motocykli

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • kurs prawa jazdy kat. A na motocykl powyżej 600 cm³ , A1 125 cm³, A2 powyżej 400 cm³
  • kurs ekspresowy kat. A, A1, A2 z gwarancją ukończenia w 2 tyg.
  • 20 godz. praktyki jazdy odbywają się na motocyklach marki: Suzuki Gladius, Yamaha MT07
  • zajęcia teoretyczne w formie e-learningu (3-miesięczny dostęp)

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 880 848 850, oskaurinko@wp.pl (Żoliborz), 880 848 850, oskaurinko-praga@wp.pl (Praga) w ciągu 14 dni od daty dokonania zakupu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wykonania szybkich badań lekarskich w ośrodku (200 zł). Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

OSK Aurinko

Niewątpliwą zaletą nauki jazdy w szkole OSK Aurinko jest kultywowana tu zasada wzajemnego zaufania i partnerskich relacji kursanta z instruktorem. Pokłosiem takiego stanu rzeczy zaś – cierpliwe podejście i indywidualne traktowanie każdej uczącej się osoby.

Może właśnie dlatego większość kursantów OSK Aurinko zdaje egzamin państwowy za pierwszym razem. Pomaga w tym z pewnością kadra doświadczonych instruktorów i instruktorek nastawionych na rezultat: sprawienie, by każdy stał się świadomym i bezpiecznie poruszającym się po drogach kierowcą.