MCleaning Myjnia & Auto Detailing

ul. Czerska 8/10, Warszawa

29.99 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł na korektę lakieru i mycie i więcej w MCleaning Myjnia & Auto Detailing

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny FERIE2023. Termin: 28.1.
Użyj kodu

Wyróżniki

Profesjonalne usługi, które mają na celu poprawę wyglądu auta

O tej ofercie

Szczegóły:

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

  • konieczność pozostawienia auta: tak, na 1 dzień
  • składowe pakietu: groupon zniżkowy na 1-etapową korektę lakieru + mycie detailingowe

**Mycie detailingowe (4-etapowe mycie karoserii) obejmuje:

  • mycie reczne
  • glinkowanie
  • odsmalanie
  • deironizacja lakieru

Warunki

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego, konieczna dopłata na miejscu. Kwoty dopłat: auta małe: 400 zł, auta średnie: 450 zł, auta duże: 500 zł. Godziny otwarcia: pon., wt. pt. 8-17, śr., czw. 8-22, sob. 10-18. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

MCleaning Myjnia & Auto Detailing

Położony na warszawskim Mokotowie serwis oferuje swoim klientom usługi z zakresu detailingu oraz czyszczenia auta. Pracujący w MCleaning Myjnia & Auto Detailing specjaliści pomogą w doborze odpowiedniej usługi, która pozwoli zadbać o auto zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Klienci mogą zdecydować się m.in. na korektę lakieru, zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną, czyszczenie wnętrza, nałożenie niewidzialnej wycieraczki.