zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem LIPIEC. Dziś koniec.

Osk Aurinko

2 lokalizacji

Kurs prawa jazdy na motocykl w OSK Aurinko 

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do zdobycia umiejętności teoretycznych i praktycznych, które uprawniają do prowadzenia motocykli

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Janusz
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
3 dni temu
Atmosfera super, cenne wskazówki jest okazja nauczyć się z przyjemnością i bez stresu. Pozdrawiam Krzyśka, dzięki za wszystko.
A
Anna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
7 dni temu
Egzamin na kat. A zdany za pierwszym razem, a uczyłam się praktycznie od zera. Kompetentny i cierpliwy instruktor, nie ma problemu z umówieniem się na jazdy. Polecam!
J
Janina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 22, 2022
Zakupiłam kurs i zdawałam dość dawno, jednak z czystym sumieniem mogę polecić w aurinko pana Ryszarda i pana Krzysztofa, z panem Ryszardem miałam kurs bardzo dobrze mnie przygotował na egzamin, dopytywał o znaczenie znaków drogowych, oraz co ważne pan Ryszard bardzo profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do kursantów, lekcja doszkalająca przed egzaminem u pana Krzysztofa dała mi wewnętrzny spokój i pewność siebie której zabrakło mi przy pierwszej próbie. Kolejny kurs na kolejną kategorię będę robić tutaj.
K
Konrad
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 9, 2022
Plac wydaje się być zaniedbany, niby mało godzin (3h) jazd na mieście, ale na spokojnie idzie po takim kursie zdać prawko za pierwszym razem. Polecam
A
Andrzej
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 25, 2021
Korzystałem z usług szkoły przy okazji kat A. Z czystym sumieniem mogę polecić AURINUKO zarówno dla nowicjuszy jak i trochę już jeżdżących riderow. Na szkoleniu można nauczyć się wielu ciekawych i przydatnych technik prowadzenia motocykla. Szybkie terminy szkoleń praktycznych oraz przystępna cena. Polecam. Ave!
S
Sonia
4 Oceny4 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
październik 3, 2021
Zero indywidualnego podejścia do kursantów, plac manewrowy w tragicznym stanie. Drugi raz wolałabym zapłacić drugie tyle, niż skorzystać z tak wątpliwej jakości usługi.
H
Hubert
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 23, 2021
Świetna i konkurencyjna cena, dobra lokalizacja, sprawność w umawianiu kolejnych zajęć to niewątpliwie plusy tej szkoły. Egzamin zdany za pierwszym razem :)
P
Piotr
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 19, 2021
Z czystym sumieniem mogę polecić. Za pierwszym podejściem zdałem egzamin praktyczny na kategorie A. Pierwszy raz w życiu siedziałem na motocyklu na pierwszych zajęciach praktycznych. Świetne podejście instruktorach. Wielki + za dyspozycyjność. Kurs zrobiłem lekko w ponad 2 tygodnie.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • kurs prawa jazdy kat. A na motocykl powyżej 600 cm³ , A1 125 cm³, A2 powyżej 400 cm³
  • kurs ekspresowy kat. A, A1, A2 z gwarancją ukończenia w 2 tyg.
  • 20 godz. praktyki jazdy odbywają się na motocyklach marki: Suzuki Gladius, Yamaha MT07
  • zajęcia teoretyczne w formie e-learningu (3-miesięczny dostęp)

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 880 848 850, oskaurinko@wp.pl (Żoliborz, ul. Adama Mickiewicza 17 lok. 15) lub 880 848 850, oskaurinko-praga@wp.pl (Praga, ul.Białostocka 11) w ciągu 14 dni od daty dokonania zakupu. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wykonania szybkich badań lekarskich w ośrodku w cenie 200 zł. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

OSK Aurinko

Niewątpliwą zaletą nauki jazdy w szkole OSK Aurinko jest kultywowana tu zasada wzajemnego zaufania i partnerskich relacji kursanta z instruktorem. Pokłosiem takiego stanu rzeczy zaś – cierpliwe podejście i indywidualne traktowanie każdej uczącej się osoby.

Może właśnie dlatego większość kursantów OSK Aurinko zdaje egzamin państwowy za pierwszym razem. Pomaga w tym z pewnością kadra doświadczonych instruktorów i instruktorek nastawionych na rezultat: sprawienie, by każdy stał się świadomym i bezpiecznie poruszającym się po drogach kierowcą.