zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. 25% zniżki 16-22.

OSK Aurinko

2 lokalizacji

Kurs prawa jazdy kat. B w OSK Aurinko

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do zdobycia umiejętności teoretycznych i praktycznych pozwalających na dołączenie do licznego grona kierowców samochodów osobowych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Janusz
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
12 godzin temu
Atmosfera super, cenne wskazówki jest okazja nauczyć się z przyjemnością i bez stresu. Pozdrawiam Krzyśka, dzięki za wszystko.
A
Anna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
4 dni temu
Egzamin na kat. A zdany za pierwszym razem, a uczyłam się praktycznie od zera. Kompetentny i cierpliwy instruktor, nie ma problemu z umówieniem się na jazdy. Polecam!
J
Janina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 22, 2022
Zakupiłam kurs i zdawałam dość dawno, jednak z czystym sumieniem mogę polecić w aurinko pana Ryszarda i pana Krzysztofa, z panem Ryszardem miałam kurs bardzo dobrze mnie przygotował na egzamin, dopytywał o znaczenie znaków drogowych, oraz co ważne pan Ryszard bardzo profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do kursantów, lekcja doszkalająca przed egzaminem u pana Krzysztofa dała mi wewnętrzny spokój i pewność siebie której zabrakło mi przy pierwszej próbie. Kolejny kurs na kolejną kategorię będę robić tutaj.
K
Konrad
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 9, 2022
Plac wydaje się być zaniedbany, niby mało godzin (3h) jazd na mieście, ale na spokojnie idzie po takim kursie zdać prawko za pierwszym razem. Polecam
A
Andrzej
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 25, 2021
Korzystałem z usług szkoły przy okazji kat A. Z czystym sumieniem mogę polecić AURINUKO zarówno dla nowicjuszy jak i trochę już jeżdżących riderow. Na szkoleniu można nauczyć się wielu ciekawych i przydatnych technik prowadzenia motocykla. Szybkie terminy szkoleń praktycznych oraz przystępna cena. Polecam. Ave!
S
Sonia
4 Oceny4 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
październik 3, 2021
Zero indywidualnego podejścia do kursantów, plac manewrowy w tragicznym stanie. Drugi raz wolałabym zapłacić drugie tyle, niż skorzystać z tak wątpliwej jakości usługi.
H
Hubert
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 23, 2021
Świetna i konkurencyjna cena, dobra lokalizacja, sprawność w umawianiu kolejnych zajęć to niewątpliwie plusy tej szkoły. Egzamin zdany za pierwszym razem :)
P
Piotr
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 19, 2021
Z czystym sumieniem mogę polecić. Za pierwszym podejściem zdałem egzamin praktyczny na kategorie A. Pierwszy raz w życiu siedziałem na motocyklu na pierwszych zajęciach praktycznych. Świetne podejście instruktorach. Wielki + za dyspozycyjność. Kurs zrobiłem lekko w ponad 2 tygodnie.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • kurs na prawo jazdy kat. B,
    • 30 godz. zajęć praktycznych,
    • zajęcia teoretyczne obejmują 3-miesięczny dostęp do aplikacji z pełną teorią,
    • egzaminy wewnętrzne.

Istnieje możliwość wybrania instruktora prowadzącego + możliwość dokupienia symulacji egzaminu państwowego na placu ośrodka w cenie 99 zł i na placu WORD w cenie 129 zł.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 880 848 850, oskaurinko@wp.pl (Żoliborz, ul. Adama Mickiewicza 17 lok. 15); 880 848 850, oskaurinko-praga@wp.pl (Praga, ul. Białostocka 11) w ciągu 14 dni od daty dokonania zakupu. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wykonania szybkich badań lekarskich w ośrodku (200 zł). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

OSK Aurinko

Niewątpliwą zaletą nauki jazdy w szkole OSK Aurinko jest kultywowana tu zasada wzajemnego zaufania i partnerskich relacji kursanta z instruktorem. Pokłosiem takiego stanu rzeczy zaś – cierpliwe podejście i indywidualne traktowanie każdej uczącej się osoby.

Może właśnie dlatego większość kursantów OSK Aurinko zdaje egzamin państwowy za pierwszym razem. Pomaga w tym z pewnością kadra doświadczonych instruktorów i instruktorek nastawionych na rezultat: sprawienie, by każdy stał się świadomym i bezpiecznie poruszającym się po drogach kierowcą.