zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

2 lokalizacji

Kurs prawa jazdy kat. A od 1499,99 zł w OSK Aurinko 

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do zdobycia umiejętności teoretycznych i praktycznych, które uprawniają do prowadzenia motocykli

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Andrzej
1 Oceny1 reviews
październik 25, 2021
Korzystałem z usług szkoły przy okazji kat A. Z czystym sumieniem mogę polecić AURINUKO zarówno dla nowicjuszy jak i trochę już jeżdżących riderow. Na szkoleniu można nauczyć się wielu ciekawych i przydatnych technik prowadzenia motocykla. Szybkie terminy szkoleń praktycznych oraz przystępna cena. Polecam. Ave!
S
Sonia
4 Oceny4 reviews
październik 3, 2021
Zero indywidualnego podejścia do kursantów, plac manewrowy w tragicznym stanie. Drugi raz wolałabym zapłacić drugie tyle, niż skorzystać z tak wątpliwej jakości usługi.
H
Hubert
1 Oceny1 reviews
sierpień 23, 2021
Świetna i konkurencyjna cena, dobra lokalizacja, sprawność w umawianiu kolejnych zajęć to niewątpliwie plusy tej szkoły. Egzamin zdany za pierwszym razem :)
P
Piotr
1 Oceny1 reviews
lipiec 19, 2021
Z czystym sumieniem mogę polecić. Za pierwszym podejściem zdałem egzamin praktyczny na kategorie A. Pierwszy raz w życiu siedziałem na motocyklu na pierwszych zajęciach praktycznych. Świetne podejście instruktorach. Wielki + za dyspozycyjność. Kurs zrobiłem lekko w ponad 2 tygodnie.
E
Ewelinatop reviewer helpful reviewer
10 Oceny6 reviews
lipiec 18, 2021
Bardzo dobry kontakt ze szkołą, materiały do teorii przedstawiony w sposób uporządkowany i przyjazny do przyswojenia. Super elastyczność jeśli chodzi o umawianie się na godziny jazdy (duży plus jeśli ktoś pracuje to nie ma większego problemu z godzinami bardzo wczesnymi lub wieczorno-nocnymi :). Instruktor kompetentny, cieprliwy, a przy tym bardzo kontaktowy i dbający o dobrą atmosferę całego kursu. Egzamin praktyczny zdanny za 2 razem (przez stres), ale polecam bo nauczyłam się jeździć mimo wielu obaw przed prowadzeniem samochodu :)
P
Piotr
4 Oceny2 reviews
lipiec 3, 2021
Miła, bezproblemowa obsługa. Super instruktor.
M
Michał
1 Oceny1 reviews
czerwiec 26, 2021
Zdane za pierwszym! Bardzo polecam tą szkołę jazdy, zdawałem na A2, na lekcję można było się zapisać bardzo szybko, Pan instruktor bardzo uprzejmy i miły, wielkim plusem jest to, że po mieście jeździłem sam na motocyklu a instruktor za mną w samochodzie, co jest rzadkim przypadkiem. POLECAM!
R
Rafałtop reviewer
9 Oceny9 reviews
kwiecień 6, 2021
Doświadczony instruktor, dba o postawę i dobre nawyki. (kat A)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • kurs prawa jazdy kat. A na motocykl powyżej 600 cm³ , A1 125 cm³, A2 powyżej 400 cm³
  • kurs ekspresowy kat. A, A1, A2 z gwarancją ukończenia w 2 tyg.
  • 20 godz. praktyki jazdy odbywają się na motocyklach marki: Suzuki Gladius, Yamaha MT07
  • zajęcia teoretyczne w formie e-learningu (3-miesięczny dostęp)

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail - Żoliborz (ul. Adama Mickiewicza 17, lok. 15) tel. 880 848 850, e-mail: oskaurinko@wp.pl; Praga (ul. Białostocka 11) tel. 880 848 850, e-mail oskaurinko-praga@wp.pl z podaniem kodu zabezpieczającego w ciągu 14 dni od daty dokonania zakupu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wykonania szybkich badań lekarskich w ośrodku (200 zł). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

OSK Aurinko

Niewątpliwą zaletą nauki jazdy w szkole OSK Aurinko jest kultywowana tu zasada wzajemnego zaufania i partnerskich relacji kursanta z instruktorem. Pokłosiem takiego stanu rzeczy zaś – cierpliwe podejście i indywidualne traktowanie każdej uczącej się osoby.

Może właśnie dlatego większość kursantów OSK Aurinko zdaje egzamin państwowy za pierwszym razem. Pomaga w tym z pewnością kadra doświadczonych instruktorów i instruktorek nastawionych na rezultat: sprawienie, by każdy stał się świadomym i bezpiecznie poruszającym się po drogach kierowcą.