Optyk WidziCiSię

Gen. Leopolda Okulickiego 51, Kraków

Do 95% zniżki na Okulary korekcyjne w Optyk WidziCiSię

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APKA25. Termin: 23.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Stawiamy na minimalistyczny wystrój oraz maksymalną satysfakcję klienta. Realizujemy zlecenia do 2 dni roboczych (szkła magazynowe).

O tej ofercie

Groupon obejmuje zniżkę na oprawy okularowe wraz z wybranymi szkłami okularowymi. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę w cenie należy dopłacić w salonie.

Warunki

Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacje bądź pytania można kierować pod numerem: 791 321 688. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online https://www.facebook.com/WidzicisieOptyk .

Optyk WidziCiSię

Salon Optyczny WidziCiSię znajduje się przy ulicy Gen. Leopolda Okulickiego 51 w pasażu handlowym. Minimalny wystrój gwarantuje przejrzystość wyboru, zaś starannie wyselekcjonowany asortyment sprawia, że u nas każdy może znaleźć swoją oprawę! Oferujemy szkła najwyższej jakości oraz indywidualne podejście do każdego klienta.