Brak nowych powiadomień

Salon Optyczny Optykus

29,99 zł za groupon wart 160 zł na okulary korekcyjne ze szkłami z antyrefleksem i więcej w salonie Optykus w Katowicach

Oferta niedługo się kończy!
Do -84%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Do wyboru w okularach korekcyjnych szkła z antyrefleksem, progresywne i z powłoką fotochromową

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 29,99 zł za groupon wart 160 zł na wykonanie okularów korekcyjnych ze szkłami z antyrefleksem
  • 39,99 zł za groupon wart 220 zł na wykonanie okularów korekcyjnych ze szkłami z fotochromem
  • 49,99 zł za groupon wart 320 zł na wykonanie okularów korekcyjnych ze szkłami progresywnymi
  • 39,99 zł zamiast 140 zł za kompleksowe badanie ostrości wzroku

Orientacyjne dopłaty:

Opcja 1.: od 79 do 220 zł
Opcja 2.: od 199 do 390 zł
Opcja 3.: od 204 do 890 zł

Szkła z antyrefleksem: likwidują odbicia światła z powierzchni szkieł – poprawiają widzenie, zapewniając wygodę pracy i bezpieczeństwo podróży.

Szkła progresywne: przystosowane jednocześnie do dali, bliży i odległości pośrednich – eliminują konieczność posiadania kilku par okularów do różnych aktywności.

Powłoka fotochromowa: zabarwia się pod wpływem promieniowania UV – przy dużym natężeniu światła działa jak soczewka przeciwsłoneczna.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Różnicę w cenie dopłaca klient. W przypadku zakupu grouponu zniżkowego na zakup okularów badanie wzroku odbywa się nieodpłatnie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 506 518 (w przypadku badania wzroku, w innych przypadkach rezerwacja nie jest wymagana).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salon Optyczny Optykus

Zlokalizowany w Katowicach salon optyczny pochwalić się może wieloletnią doświadczeniem w branży optycznej. Swoją popularność zawdzięcza głównie wysokiej jakości obsłudze i indywidualnemu podejściu do klienta. W asortymencie salonu znajduje się ponad 500 firmowych oprawek, a dostępne na miejscu kompleksowe badanie wzroku pozwoli dobrać odpowiednie szkła.

Salon Optyczny Optykus

Wzrok, Okulary
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.