Brak nowych powiadomień

Korekcja wzroku metodą Lentivu® za 7499 zł – korekcja w kilka minut w Optegra, 5 miast

Wybierz opcję

Wyróżniki

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA: Lentivu® umożliwia korekcję krótkowzroczności od -0,75 do -10,0 dpt i astygmatyzmu krótkowzrocznego do 5,0 dpt cyl.

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Czy te pytania spędzają Ci sen z powiek?

 • czy zabieg jest bezpieczny?
 • czy można stracić wzrok?
 • czy ta innowacyjna metoda jest w pełni sprawdzona?
 • czy zabieg jest bolesny?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Zobacz gwiazdy, które zaufały Klinikom Optegra.

Co wyróżnia Kliniki Optegra:

 • doświadczenie: ponad 20 lat na rynku
 • pewność: 97% zadowolonych pacjentów
 • bezpieczeństwo: ponad 200 tysięcy wykonanych zabiegów

Grupa Optegra to największa w Europie międzynarodowa sieć nowoczesnych klinik okulistycznych. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i najwyższą jakość, specjaliści Optegra oferują swoim pacjentom najwyższy standard wykonywanych usług. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferują oni innowacyjną, szybką, skuteczną i całkowicie bezpieczną metodę poprawy widzenia w jeden dzień – Lentivu®, czyli Mikrosoczewkową Korekcję Wzroku.

Zaufaj i Ty – aby widzieć wszystko jak na dłoni, zdecyduj się na Mikrosoczewkową Korekcję Wzroku w Klinikach Okulistycznych Optegra.

Oferta

Mikrosoczewkowa korekcja wzroku:

 • 7499 zł za zabieg metodą Lentivu® dla pary oczu – dostępny wyłącznie w Optegra.

Wzrok jest najważniejszym zmysłem – pozwala odkrywać, poznawać i podziwiać najpiękniejsze barwy otaczającego świata. Osoby dotknięte wadami wzroku zmuszone są nosić okulary lub soczewki, by to piękno dostrzec. Kliniki Okulistyczne Optegra oferują proste i szybkie rozwiązanie problemu.

Czym Lentivu® różni się od laserowej korekcji wzroku?

Powrót do aktywnego życia bez dyskomfortu w trakcie i po zabiegu
Jedną z głównych przyczyn, dla których osoby z wadą wzroku nie decydują się na zabieg, są obawy związane z dyskomfortem oraz konieczność rezygnacji z różnych aktywności przez pewien czas po zabiegu. Sposobem na to, aby szybko powrócić do ulubionych zajęć, jest minimalnie inwazyjna metoda korekcji wzroku od niedawna dostępna w Polsce. Dzięki niej już następnego dnia Pacjenci odzyskują pełną ostrość życia – ciesząc się zdrowym wzrokiem, bez wyrzeczeń i kompromisów, a 6 godzin po zabiegu można wykonać już makijaż – tydzień po zabiegu pływać na basenie – co nie jest możliwe przy laserowej korekcji wzroku.

Najkrótszy czas zabiegu
Metoda Lentivu® umożliwia poprawę ostrości widzenia w przeciągu kilkudziesięciu sekund. Procedurę poprzedza rozszerzony pakiet badań diagnostycznych. Wizyta kwalifikacyjna to tylko półtorej godziny, by być o krok bliżej do pełnej radości życia bez wady wzroku i życia bez dotychczasowych ograniczeń.

Najmniej inwazyjna metoda korekcji wzroku
Podczas zabiegu Lentivu® nie stosuje się lasera excimerowego stosowanego zawsze w laserowej korekcji wzorku. Cały zabieg prowadzony jest na jednym urządzeniu – VisuMax firmy Zeiss. W trakcie nie usuwa się części powierzchni rogówki oraz nie wykonuje się okrężnego jej nacięcia. Ingerencja w powierzchnię rogówki jest ograniczona do minimum – dzięki temu zabieg jest najmniej inwazyjny i praktycznie bezbolesny.

Oferta przeznaczona jest dla pacjentów krótkowzrocznych (od -0,75 dioptrii do -10,0 dioptrii) oraz z astygmatyzmem krótkowzrocznym (do 5,0 dioptrii cyl.). Decyzja o zakupie usługi nie wiąże się z żadnym ryzykiem finansowym – w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu pacjent otrzymuje pełen zwrot środków.

Więcej informacji na temat zabiegu znaleźć można tutaj.


Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon wydrukowany. Wizyta kwalifikacyjna dodatkowo płatna: 149 zł zamiast 299 zł, w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota jest zwracana. Umów się na wizytę kwalifikacyjną w ciągu 7 dni od zakupu grouponu, a drugą wizytę kontrolną otrzymasz bezpłatnie. Przy braku kwalifikacji gwarancja całkowitego zwrotu wartości grouponu oraz wartości wizyty. Zasady zwrotu opłat za bezwzględnie negatywne kwalifikacje do zabiegów laserowej i mikrosoczewkowej korekcji wzroku: bezwzględna negatywna kwalifikacja oznacza sytuację, w której z powodów medycznych zabieg laserowej bądź mikrosoczewkowej korekcji wzroku jest niewskazany dla danego pacjenta i stanu tego nie można zmienić, podejmując inną procedurę medyczną mającą na celu usunięcie przeciwwskazania do zabiegu. W takiej sytuacji dokonywany jest zwrot opłaty dla pacjenta za wizytę kwalifikacyjną do zabiegu laserowej lub mikrosoczewkowej korekcji wzroku.
Jak to zrobić?
Nie wysyłaj grouponu. Przejdź do zakładki „Moje groupony", wybierz ofertę kliniki Optegra, kliknij w pole „Zobacz szczegóły" i wybierz zakładkę „Szczegóły zamówienia". Wyświetlany obraz ekranu prześlij mailowo na adres wizyta179@optegra.com.pl (używając funkcji zrzut ekranu/print screen i wklejając obraz w programie Paint lub bezpośrednio w treści wiadomości), a następnie wydrukuj i okaż w momencie przybycia.
Po wizycie kwalifikacyjnej możliwa jest zmiana metody ze wskazań medycznych ze zwrotem lub dopłatą brakującej kwoty za pośrednictwem portalu Groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 246 61 20. Konieczna rezerwacja na wizytę kwalifikacyjną w ciągu 30 dni od zakupu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

OPTEGRA – Sieć Klinik Okulistycznych

Optegra Polska od ponad 20 lat oferuje swoim pacjentom bogate doświadczenie (ponad 200 tysięcy wykonanych zabiegów korekcji wzroku) idące w parze z innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie medycyny. Międzynarodowa sieć klinik okulistycznych zapewnia profesjonalizm oraz najwyższą jakość medyczną. Sieć należy do placówek stosujących Okołooperacyjną Kartę Kontroli, która jest elementem inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) „Bezpieczna chirurgia ratuje życie”, mającej na celu ograniczenie liczby komplikacji u operowanych pacjentów.

Krajowy zespół tworzą lekarze należący m.in. do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, European Society of Cataract and Refractive Surgeons, European Glaucoma Society, German Ophthalmological Society i European Society of Retina Specialists. Wykonują m.in. zabiegi laserowej korekcji wad wzroku, zabiegi usunięcia zaćmy, likwidacji stożka rogówki, chirurgię zeza i zaawansowane zabiegi witrektomii.

Atuty Kliniki Optegra:

 • indywidualny program leczenia dostosowany do potrzeb każdego pacjenta
 • transparentna cena: cennik zawiera przejrzyste stawki, bez ukrytych kosztów
 • międzynarodowa sieć klinik okulistycznych zapewnia profesjonalizm oraz najwyższą jakość medyczną
 • wysoko wykwalifikowani okuliści: stale poszerzający swoją wiedzę i podnoszący umiejętności
 • zaawansowane technologie operacyjne i najnowocześniejszy sprzęt medyczny

Optegra

Zabieg kosmetyczny, Wzrok, Operacja wzroku
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.