OpenYourBrain.pl

Rynek 13, Żory

Gra typu escape the room od 59,99 zł z firmą OpenYourBrain

Wybierz opcję

Wyróżniki

Gra typu escape the room to dobry pomysł na spędzenie czasu ze znajomymi lub rodziną – w ofercie dostępne 2 pokoje do wyboru

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Gra typu escape the room dla 2-4 osób:

  • 59,99 zł za grę od pon. do czw. (pokój Szalony rolnik),
  • 69,99 zł za grę od pon. do czw. (pokój Z piekła rodem).

Szalony rolnik:

Szalony rolnik złapał uczestników i zamknął ich w swojej szopie. Czas ucieka bardzo szybko, a rolnik zaraz naostrzy kosę i powróci, by skończyć to, co zaczął. Należy być czujnym, aby znaleźć klucz i uciec przed końcem czasu.

Z piekła rodem:

Uczestnicy znajdują się w typowym londyńskim pokoju z XIX wieku, w jednej z najmroczniejszych dzielnic – Whitechapel. Śledztwo stanęło w miejscu, nic nie wydaje się być takie jakie powinno. Pokój skrywa w sobie coś tajemniczego i jednocześnie przerażającego.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabawy: pokój Szalony Rolnik – 45 min, pokój z Piekła rodem – 60 min
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 10-15 min

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 574 710 057.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online: poprzez stronę z podaniem kodu zabezpieczającego w polu Dodatkowe Informacje. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

OpenYourBrain

Presja czasu, wysoki poziom adrenaliny, nieustający dreszczyk emocji, a przede wszystkim dobra zabawa – to wszystko czeka na odwiedzających OpenYourBrain, który powstał z pasji do tzw. escape roomów. Dostępne pokoje zostały przygotowane z dużą dbałością o szczegóły tak, aby już po przekroczeniu progu dało się poczuć obecny tam klimat. Zadbano o to, aby zagadki nie były banalne i oczywiste. W ofercie dostępne są 2 pokoje: „Szalony rolnik" oraz „Z piekła rodem".