Brak nowych powiadomień

ul. Morcinka 17, Katowice

Zabieg odmładzający osoczem bogatopłytkowym od 349,99 zł w Agmed Uroda

Wybierz opcję

Wyróżniki

Efektem zabiegu jest wzrost gęstości, a tym samym ogólna poprawa wyglądu skóry

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Odmładzanie osoczem bogatopłytkowym:

  • 349,99 zł za zabieg na szyję,
  • 449,99 zł za zabieg na twarz lub skórę głowy,
  • 649,99 zł za zabieg na twarz, szyję i dekolt.

Od pacjenta pobierana jest krew, z której następnie w przeciągu 10 minut uzyskuje się osocze zawierające wysoką zawartość płytek. Czas zabiegu zależy od wielkości obszaru poddanego zabiegowi, zazwyczaj trwa to ok. 30 minut. W razie potrzeby zabiegi należy wykonywać w regularnych odstępach czasu – co 4-6 tygodni.

Zabieg wykorzystuje działanie osocza bogatego w płytki pozyskane z krwi pacjenta. Śródskórne iniekcje prowadzą do aktywacji komórek macierzystych, które w organizmie pacjenta indukują intensywne procesy naprawcze. To z kolei powoduje namnażanie się nowych, zdrowych komórek, a w konsekwencji poprawę kondycji i wyglądu poszczególnych tkanek objętych terapią. Ze względu na cenne właściwości przyśpieszające gojenie się skóry oraz odnowę komórkową, wampirzy lifting może również znacząco spowolnić procesy starzenia. Ta niechirurgiczna metoda jest alternatywą dla osób wrażliwych na inne produkty stosowane w medycynie estetycznej.

Dodatkowe informacje:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko do nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 258 24 02 w godz. 12-18. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

NZOZ AGmed Uroda

Gabinet prowadzony jest przez lekarza Jadwigę Szkaradek, która ukończyła Śląską Akademię Medyczną i jest specjalistą medycyny rodzinnej. Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej poszerzała w Międzynarodowym Centrum Anti-Aging w Warszawie. Jej umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty, m.in. dokumenty wydane przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskie Stowarzyszenie Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej.

W gabinecie stosuje się metody, które dają najlepszy efekt przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa u każdego pacjenta. Efekt leczenia i plan terapeutyczny są określane na wstępnej wizycie. W ofercie NZOZ AGmed Uroda znaleźć można m.in. zabiegi modelowania kształtu ust, redukujące cellulit, odmładzające.