zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.

Nano Beauty

Rodawska 3, Poznań

Liftingujący zabieg technologią HIFU od 229,99 zł w Nano Beauty (do -32%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Innowacyjny zabieg, który znacząco wpłynie na jędrność i napięcie skóry wybranej partii ciała i twarzy

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 4 opcji

Liftingujący zabieg technologią HIFU

 • 229,99 zł zamiast 300 zł za zabieg na okolice wokół oczu
 • 579,99 zł zamiast 800 zł za zabieg na dekolt
 • 779,99 zł zamiast 1100 zł za zabieg na całą twarz
 • 1299,99 zł zamiast 1900 zł za zabieg na całą twarz i dekolt

Zabieg HIFU wpływa na regenerację i zagęszczenie struktury komórkowej. Włókna kolagenowe ulegają skróceniu, co daje pierwsze efekty widoczne tuż po zabiegu. Pełny efekt osiąga się po ok 3-4 miesiącach. Efekty działania jednego dochodzą do nawet 24 miesięcy. Zabieg trwa krótko i zaraz po nim pacjenci mogą wrócić do codziennych zajęć.

Możliwe efekty zabiegu:

 • zagęszczenie skóry,
 • zmniejszenie wiotkości,
 • wyostrzenie konturu twarzy,
 • ujędrnienie skóry na szyi i policzkach,
 • uelastycznienie skóry,
 • redukcja zmarszczek,
 • zmniejszenie porów.

Przeciwwskazania do zabiegu: * metalowe implanty w miejscu zabiegu * zabieg nie może być stosowany na miejscach, w których użyty został kwas hialuronowy, * ciąża, * nowotwory złośliwe, * przebyte udary mózgu, * choroby serca, * stany zapalne w miejscu zabiegu, * botox do 6 miesięcy po podaniu w miejscu zabiegu, * rozrusznik serca * choroby krwi, * leki rozrzedzające krew, * retinoidy do 6 miesięcy po leczeniu, * choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze, * skóra naczyniowa.

Zabieg HIFU to nowoczesna technologia, która wykorzystuję w swoim działaniu skoncentrowaną wiązkę fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. W efekcie działania skupionej energii dochodzi do termicznego zjawiska fizycznego. Tkanka absorbując falę ultradźwiękową doprowadza do efektu cieplnego 60-70 stopni który powoduje koagulację tkanki. Ultradźwięki oddziałują jedynie w warstwie mięśniowo-powięziowej SMAS, nie obciążając innych warstw skóry. W ten sposób organizm jest sprowokowany do podjęcia naturalnej obrony, która skutkuję namnażaniem fibroblastów i elastyny doprowadzając do produkcji nowego kolagenu. W efekcie powstania nowych włókien kolagenowych następuję poprawa napięcia skóry, efektu liftingu. Zabieg rekomendowany dla Pań w wieku 30-55 lat.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: pon. 11-18, wt. - pt.: 10;30 - 18, sob. 9 - 13, niedz. - zamknięte
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nano Beauty

Salon oferujący swoim klientom bogaty pakiet usług kosmetycznych i kosmetologicznych. Pod opieką doświadczonego personelu skorzystać można z takich zabiegów jak m.in. depilacja woskiem, henna, masaż twarzy, makijaż permanentny, manicure. By odpowiednio zadbać o stan skóry twarzy gabinet proponuje zabiegi mezoterapii mikroigłowej, oczyszczania manualnego, peelingu chemicznego, infuzji tlenowej czy liftingującego zabiegu HIFU.