zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

Nails Studio

Narutowicza 2, Wieliczka

Makijaż permanentny: kreski górnej lub dolnej (159,99 zł), brwi (269,99 zł) i więcej w Nails Studio (do -40%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Długotrwała alternatywa dla tradycyjnego makijażu, oszczędność czasu i sposób na podkreślenie oprawy oczu, brwi lub ust

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda: microblading
  • korekta w cenie: nie
  • znieczulenie: tak

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 813 528. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Nails Studio

Zlokalizowany w Wieliczce nowoczesny salon kosmetyczny to miejsce, które powstało „z myślą, by umożliwić klientkom kompleksowe zabiegi”. Priorytetem w Nails Studio jest jakość możliwa dzięki wykorzystywaniu profesjonalnych produktów. Tutejszą specjalnością są zabiegi manicure'u i pedicure'u pod różnymi postaciami, a także depilacja woskiem, regulacja i henna brwi, makijaż permanentny oraz zabiegi poprawiające wygląd i kondycję skóry.