Brak nowych powiadomień

Sunrise Doctors

Depilacja Light Sheer Duet lub Desire: 10 zabiegów na wybrane partie ciała od 299 zł w Sunrise Doctors – 9 lokalizacji

Oferta ograniczona czasowo!
40+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Depilacja pomoże w walce z niechcianym owłosieniem; zabiegi na wybrane partie dla 1 osoby lub całe ciało dla 2 osób

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 5 opcji

Depilacja Light Sheer Duet lub Desire:

  • 299 zł za 10 zabiegów na wybrane partie ciała,
  • 399 zł za 20 zabiegów na wybrane partie ciała,
  • 499 zł za 30 zabiegów na wybrane partie ciała,
  • 1499 zł za nielimitowaną liczbę zabiegów na całe nogi, bikini płytkie i pachy,
  • 3499 zł za nielimitowaną liczbę zabiegów dla 2 osób na całe ciało (do skutku w tym bikini płytkie)

Partie ciała do wyboru: wąsik, broda, szyja, baki, policzki, skronie, kark, brodawki piersiowe, ramiona, pachy, dłonie, brzuch, linia brzucha, bikini płytkie, bikini średnie, bikini głębokie, kolana, stopy albo uszy, pośladki.

Dokładne obszary depilacji bikini można sprawdzić tutaj.

Zalety depilacji laserowej:

Przewagą depilacji laserowej nad tradycyjnymi metodami usuwania zbędnego owłosienia jest przede wszystkim jej efektywność. Oszczędność czasu i kosztów wynikająca z konieczności zastosowania jedynie kilku zabiegów, co umożliwia pozbycie się niechcianych włosków. Obecnie depilacja laserowa jest mniej bolesna. Laser Light Sheer posiada końcówkę chłodząca Chill Tip, dzięki której zabieg jest komfortowy. Fale świetlne lasera diodowego mają jednakową długość i niewielką rozbieżność, w związku z tym działają konkretnie na barwnik włosa, nie szkodząc innym tkankom.

Dodatkowe informacje:

  • nazwa lasera/metody: Light Sheer Duet/ Desire
  • rok produkcji 2016
  • liczba rekomendowanych zabiegów: powyżej 6 (w zależności od owłosienia)
  • czas trwania zabiegu: ok. 15-25 minut

Laser Light Sheer Duet posiada 2 głowice: małą i dużą, co znacznie ogranicza czas zabiegu. Ten typ lasera zwiększa bezpieczeństwo depilacji. Istnieje też możliwość depilacji u osób z opaloną skórą i z tendencją do pękających naczynek. Jeden zabieg likwiduje ok. 40% włosków w fazie wzrostu włosa.

Light Sheer Desire to nowoczesny laser diodowy, który posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA. Likwiduje włoski w fazie wzrostu. Kuracja jest w pełni efektywna, gdy zabieg zostaje powtórzony minimum 4 razy w odstępach 38 tygodni, w zależności od depilowanej części ciała. Jeden zabieg likwiduje ok. 36% włosków w fazie wzrostu włosa i ma mocniejszy system chłodzenia ,dlatego zabiegi są bardziej komfortowe.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Za bikini średnie lub głębokie należy dopłacić - 50 zł. Więcej informacji dostępnych na stronie www.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: http://www.sunrisedoctors.pl/index.php/ct-menu-item-147 (wybierając odpowiednie miasto). W przypadku problemów z dodzwonieniem się, istnieje możliwość wysłania wiadomości SMS z imieniem i nazwiskiem (klinika oddzwoni). Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sunrise Doctors

Instytut Medycyny Estetycznej oferuje swym gościom szeroką gamę usług z zakresu kosmetologii, fizjoterapii i biorezonansu, która jest stale udoskonalana. Pomocą służy wykwalifikowana kadra, która proponuje rozwiązania i metody zgodne z najnowszymi dokonaniami i zdobyczami branżowymi. Do każdego klienta podchodzi się tu indywidualnie, by jak najpełniej zaspokoić jego potrzeby, co przekłada się na długotrwałe efekty, oraz zapewnić mu chwilę relaksu.

Sunrise Doctors

Depilacja, Depilacja laserowa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.