zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

Mistrzowie Imprez

Gassy 26A, Konstancin-Jeziorna

Tunel aerodynamiczny: 2,5-minutowy lot z instruktażem i dyplomem od 149 zł z firmą Mistrzowie Imprez

Wybierz opcję

Wyróżniki

Niestandardowy pomysł na prezent dla bliskich, który zapewni niezapomniane przeżycia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Marcin
3 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 12, 2022
Kontakt w sprawie rezerwacji i jakichkolwiek informacji przed wykupieniem vouchera na podany nr telefonu i email niemożliwy. W ogóle zastanawiałem się czy firma istnieje.... Dopiero udało się skontaktować żonie przez messanger. Co do jazdy, to dla mnie osobiście nie warte jest to tych 3 stówek.
J
Justyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Dobra zabawa z fajnymi instruktorami 🙂
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie


Wybierz 1 z 2 opcji

2,5-minutowy lot w tunelu aerodynamicznym z instruktażem i dyplomem

  • 149 zł za lot w tunelu dla 1 osoby
  • 289 zł za lot w tunelu dla 2 osób

Pionowy Tunel Aerodynamiczny to urządzenie, które pozwala ludziom poczuć się wolnym, a przy tym zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Zasada działania „symulatora lotów” polega na wytworzeniu pionowego strumienia powietrza w kształcie kolumny, który nakierowany jest ku górze. Znajdując się wewnątrz tunelu ciało ludzkie unosi się w powietrzu, dlatego też czynność ta nazywa się „bodyflight” - lot ciała.

Trening na tunelu nie wymaga badań lekarskich i nie niesie ze sobą takiego ryzyka, jakie podejmuje się wyskakując z samolotu. Może więc stanowić pewien wstępny krok, który podejmują niezdecydowani kandydaci na kursantów spadochronowych. Tunel niewątpliwie może ułatwić skoczkowi opanowanie kolejnych poziomów szkolenia AFF.

Ćwiczenia w tunelu aerodynamicznym są bardzo przydatne przy doskonaleniu techniki spadania. W szybki sposób można dopracować elegancję pracy w powietrzu, dokładność ruchu, szybkość obrotów, regulację prędkości spadania.

Zobacz również inną ofertę: przejażdżka największym Monster Truckiem w roli pasażera.

Warunki

Groupon ważny do 30.09.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Aerotunel jest atrakcją sezonową (kwiecień-październik), zależną od warunków pogodowych.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Na realizację należy przybyć 5 min wcześniej, w celu przygotowania się do lotów (dobór odpowiedniego stroju, szkolenie przygotowujące do lotów, zweryfikowanie aktualnych warunków atmosferycznych).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 777 999 w przeciągu miesiąca od wykupienia grouponu z podaniem kodu zabezpieczającego.  W przypadku nieodwołania rezerwacji groupon przepada. Modyfikacja terminu jest możliwa z 5-dniowym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mistrzowie Imprez

Firma działa w branży rozrywkowej od 1999 roku. Sztab instruktorski i obsługa atrakcji to energiczny zespół doświadczonych miłośników sportów ekstremalnych, którzy oferują niezapomnianą atmosferę. Mistrzowie Imprez umożliwiają klientom przeżycie emocjonujących chwil w kabinie ogromnego Monster Trucka. Jego konstrukcja pozwala na pokonanie nawet najtrudniejszego terenu. Opieka doświadczonych instruktorów i profesjonalna obsługa może sprawić, że latanie stanie się pasją na wiele lat. Ponadto firma oferuje możliwość przejazdu słynnymi monster truckami po podwarszawskich bezdrożach.