Jump Arena – Warszawa

Marywilska 44, Warszawa

Godzinne wejście dla 1-4 osób do Parku Trampolin Jump Arena

20+ kupionych
33 zł
28,99 zł
12% zniżki
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na rozładowanie energii, a także znalezienie odpowiedniej do wieku formy aktywności fizycznej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Realizacja grouponów od 20.02.2023

Szczegóły:

  • dni i godziny korzystania z grouponu: do wyboru w opcjach zakupowych
  • dostępne atrakcje: kosze do wsadów, trampoliny skośne, basen z gąbkami, Cageball, minitrampolina Eurotramp, salon gier, strefa parkour, strefa sportowa

Warunki

Osoby poniżej 18 lat, muszą mieć pisemną zgodę opiekuna lub rodzica. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 794 416. Oferta dostępna od poniedziałku do czwarttku w godzinach 10-20 i w piątki do 17 (w zależności od opcji). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Z oferty nie można skorzystać w okresie zimowych ferii oraz wakacji szkolnych. Realizacja możliwa od 20.02.2023. Zakup grouponu/dokonanie rezerwacji, nie uprawniają do wejścia poza kolejnością. Z oferty nie mogą skorzystać grupy zorganizowane. Groupon nie łączy się z innymi promocjami parków Jump Arena. Wszelkie reklamacje/zażalenia wynikające z niemożliwości realizacji zakupionego kuponu, rozstrzygane są przez Groupon. Zgoda akceptowana będzie tylko na druku parku trampolin dostępnym tutaj. Po wykorzystaniu czasu określonego przez groupon każda minuta naliczana jest zgodnie z cennikiem: 1 minuta = 60 groszy (czas nalicza się od wydania transpondera do momentu jego zdania po uprzednim opróżnieniu szafki odzieżowej). Przed wejściem należy zakupić skarpetki antypoślizgowe za 6 zł (chyba, że klient ma swoje skarpetki antypoślizgowe). Skarpety są wielokrotnego użytku. Kupujący bilet akceptuje Regulamin Parku. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Jump Arena – Warszawa

Położony przy ulicy Marywilskiej obiekt jest miejscem stworzonym dla całej rodziny. Na odwiedzających czekają tu bowiem trampoliny o różnym poziomie naciągu, dostosowane do wieku oraz umiejętności. Na adeptów sztuki akrobatycznej czekają trampoliny sportowe. Baseny z gąbkami umożliwiają zaś treningi najróżniejszych dyscyplin sportu, dając niezapomniane wrażenia i dużą frajdę niezależnie od wieku. Park wyposażony jest w szatnię z łazienkami, przestrzeń do odpoczynku między skokami, poczekalnię oraz salki przeznaczone do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.