zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

Mimi Beauty

Indiry Gandhi 35, Warszawa

Laminacja brwi lub rzęs w Mimi Beauty (do -40%)

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:4 dni 11:05:20
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na wyraziste spojrzenie i podkreślenie atutów urody

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Maria
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 9, 2022
Laminacja brwi 10/10 ♥️
B
Barbara
9 Oceny9 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 23, 2022
Bardzo polecam

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu:
    • 1 godz. 20 min (laminacja rzęs)
    • 1 godz. (laminacja brwi)

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 731 337 483. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dni i godziny otwarcia: pon.-pt. w godz. 10-20, sob.-niedz. według zapisów. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Mimi Beauty

W położonym na warszawskim Ursynowie salonie skorzystać można z bogatej oferty usług kosmetycznych i pielęgnacyjnych. W Mimi Beauty pracuje doświadczony zespół specjalistów, który wykorzystuje wysokiej jakości sprzęt oraz kosmetyki. Oferta gabinetu to m.in. manicure, pedicure, masaż wybranych partii lub całego ciała oraz stylizacja brwi, laminacja brwi, laminacja rzęs, regulacja brwi.