Medifine - Medycyna Estetyczna i Anti-Aging

Cicha 13/6, Pruszcz Gdański

Do 35% zniżki na: Mezoterapia w firmie Medifine - Medycyna Estetyczna i Anti-Aging

Wybierz opcję

Wyróżniki

Celem zabiegów anti-aging jest przywrócenie skórze prawidłowego stopnia nawilżenia, koloru oraz struktury.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Mezoterapia Igłowa - Jeden 75-minutowy zabieg anti-aging na twarz

Zabieg mezoterapii służy do nawilżenia i odżywienia skóry. Działa stymulująco na odnowę biologiczną. Preparat dobierany jest indywidualnie po konsultacji medycznej i ocenie jakości skóry.

Mezoterapia Igłowa - Trzy 75-minutowe zabieg anti-aging na twarz

Zabieg mezoterapii służy do nawilżenia i odżywienia skóry. Działa stymulująco na odnowę biologiczną. Preparat dobierany jest indywidualnie po konsultacji medycznej i ocenie jakości skóry.

Wybierz pojedynczy zabieg lub pakiet zabiegów na twarz, które mają działanie przeciwstarzeniowe, oczyszczają pory, uzupełniają ubytki i oczyszczają skórę z zanieczyszczeń.

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 666 014 710. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Medifine - Medycyna Estetyczna i Anti-Aging

Gabinet Medifine oferuje zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej oraz Anti-Aging przeprowadzane przez wykwalifikowanego lekarza.

Jestem lekarzem dentystą z 5-letnim doświadczeniem. W 2016 roku ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Medycyna estetyczna jest moją pasją, którą nieustannie rozwijam. Jestem słuchaczem Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging (studiów podyplomowych dla lekarzy) w Warszawie. Dodatkowo systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach, sympozjach oraz kongresach w całej Polsce. Nieustannie zdobywam nową wiedzę i umiejętności, dzięki czemu zapewniam moim Pacjentom usługi medyczne na najwyższym poziomie. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam bezpieczeństwo oraz zdrowie idące w parze z zadowoleniem oraz naturalnym wyglądem moich Pacjentów. Zawsze wybieram najwyższą jakość, dlatego pracuję wyłącznie na przebadanych i certyfikowanych produktach. Specjalizuję się w zabiegach modelowania twarzy, co pozwala na przywrócenie moim Pacjentom harmonii rysów twarzy, podkreślenie ich naturalnego piękna a co za tym idzie poprawę samopoczucia . Serdecznie zapraszam!