zamknij
Mega Wyprzedaż!

MAo2

Światowida 49 lok. u43, Warszawa

Do 26% zniżki na: Komora hiperbaryczna w firmie MAo2

Wybierz opcję

Wyróżniki

Naszą misją jest wspieranie klientów w powrocie do pełni zdrowia i formy naturalnie, wykorzystując lecznicze właściwości tlenu i wodoru.

O tej ofercie

45-minutowa sesja w komorze hiperbarycznej dla 1 osoby

Sesja terapeutyczna w komorze hiperbarycznej to w pełni naturalna metoda wspomagania regeneracji organizmu. W podwyższonym ciśnieniu (wyższym niż atmosferyczne, ale nie przekraczającym 1,5 ATA), wytwarzanym przez komorę hiperbaryczną, tlen łatwiej przenika przez tkanki do niedotlenionych lub chorych obszarów. W Naszym salonie posiadamy nie tylko profesjonalne, certyfikowane komory hiperbaryczne, ale również medyczne koncentratory tlenu pozwalające na generowanie wysokiej jakości tlenu podczas sesji.

40-minutowa inhalacja wodorem dla 1 osoby

Terapia wodorem pomaga regulować zaburzenia snu, poprawiają nastrój i wspiera leczenie depresji. Często stosowana jest również przy dużym wysiłku fizycznym lub regularnych treningach.

Inhalacje wodorem pomagają zregenerować płuca i cały organizm po przebytej infekcji, eliminując zmęczenie, trudności z oddychaniem, osłabienie organizmu, zawroty głowy kaszel.

Pacjent przed wejście do komory hiperbarycznej musi zdjąć wszystkie ozdoby oraz usunąć ostre przedmioty z kieszeni. Wymagane jest odzienie z tkanin naturalnych. Pacjenci cukrzycowi proszeni są o spożycie posiłku przed przystąpieniem do sesji tlenoterapii hiperbarycznej.

Kwestionariusz medyczny

Każdorazowo przed sesją tlenoterapii klient zobowiązany jest do wypełnić kwestionariusz oceniający aktualny stan zdrowia, z uwzględnieniem przeciwwskazań do sesji tlenoterapii.

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników, w naszej placówce wymagane jest noszenie maseczki ochronnej, o ile nie przeszkadza ona w przeprowadzanym zabiegu. Dostępna jest stacja odkażania dłoni, a sprzęty i powierzchnie odkażane są regularnie odpowiednimi środkami.

Prosimy o przemyślane wizyty i rezygnację w przypadku podejrzenia choroby.

Przeciwwskazania

Tlenoterapia jest naturalną i łagodną metodą wspomagania organizmu, ale i tutaj istnieje szereg schorzeń, z którymi nie powinniśmy decydować się na sesję w komorze hiperbarycznej: gorączka w dniu sesji, ciąża, ale również astma, padaczka, odma opłucnowa, rozedma płucna, nowotwory, przebyte operacje czy posiadanie rozrusznika serca.

‍Dlatego każdego z naszych klientów przed rozpoczęciem sesji prosimy o wypełnienie kwestionariusza oceniającego stan zdrowia, na podstawie którego każdorazowo podejmujemy decyzję, czy można przeprowadzić zabieg.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 666 194 818. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

MAo2

MAO2 to nowoczesny salon na warszawskim Tarchominie, który otworzyliśmy jesienią 2021 r. Naszą misją jest wspieranie klientów w powrocie do pełni zdrowia i formy naturalnie, wykorzystując lecznicze właściwości tlenu i wodoru. Wykonujemy profesjonalne sesje tlenoterapii hiperbarycznej, inhalacje wodorem na fotelu masującym i okłady pianą wodorową. W naszej ofercie znajdziesz również kosmetyki z aktywnym tlenem, dostępne w sklepie internetowym lub w naszej placówce.