Oryginalna włoska pizza i więcej od 39,99 zł w Manufakturze w Sosnowcu (do -47%)

Sosnowiec

Kup jako prezent
Już 10 kupionych

W skrócie

  • Oryginalna włoska pizza z pieca przy muzyce na żywo (w dni obowiązywania oferty w godz. 19-22)
  • Więcej znajdziesz na Facebooku

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupony. Spożycie wyłącznie na miejscu.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 888 213 213. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Skuś się na oryginalną pizzę przyrządzoną przez rodowitego Włocha. Udaj się z dzisiejszym grouponem do Manufaktury w Sosnowcu.

Oferta
Włoska pizza z winem w 1 z 2 opcji:

1) 39,99 zł zamiast 75 zł za średnią pizzę z winem,
2) 59,99 zł zamiast 90 zł za mega pizzę (60 cm) z winem.

Manufaktura
Klub znajdujący się w Sosnowcu jest ziemią obiecaną dla miłośników kuchni ze słonecznej Italii. Nad jakością serwowanych tam specjałów czuwa bowiem Francesco Batisti – włoski kucharz z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. W pieczołowicie skomponowanym przez niego menu królują pizze z pieca przyrządzane z oryginalnych składników według tradycyjnej receptury, m.in. Prosciutto Italiano z szynką włoską i rukolą czy Calabrese z pieczarkami i salami calabrese. Bogactwo smaków i aromatów skrywają również focaccie, makarony (np. z sosem serowym, bolońskim lub grzybowym), mięsne i wegetariańskie calzone oraz sałatki (m.in. z grillowanymi polędwiczkami czy prażonym słonecznikiem i bekonem). Radosną atmosferę włoskiego biesiadowania dopełniają nastrojowe jazzowe dźwięki fortepianu.


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.