top-rated-merchant Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Majaland Kownaty jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Majaland Kownaty

Kownaty 17, Torzym

1 rok zabawy w tematycznym krytym parku Majaland Kownaty (do -15%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Roczna karta to okazja do nieograniczonego korzystania ze wszystkich dostępnych atrakcji w magicznej scenerii krytego parku rozrywki

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Anna
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 24, 2022
Jest bajkowo i kolorowo. Arakcje dla całej rodziny, idealnie na jednodniowy wypad. Wróciliśmy zadowoleni :) Polecam
B
Barbara
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
styczeń 24, 2022
Niemiło tam
K
Karolina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 23, 2022
Super miejsce dla całej rodziny 😀
M
Michał
4 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 23, 2022
Polecam
M
Michał
4 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 23, 2022
Bardzo fajnie spędzony dzień
M
Michał
4 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 23, 2022
Wszyscy zadowoleni
G
Guest
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 22, 2022
Bardzo pozytywnie oceniam ten obiekt.
A
Arleta
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 19, 2021
Tam jest rewelacyjnie.Pełen dzień wrażeń dla całej rodziny nie tylko dla dzieci.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

Ważne: przed wizytą należy sprawdzić na stronie dni i godziny otwarcia parku oraz dostępność atrakcji, a także informacje praktyczne


Majaland Kownaty 2022: zabawa na każdą pogodę Park rozrywki w Kownatach już od pięciu lat oferuje rozrywkę i urozmaicenie dla całej rodziny. Starannie zaprojektowane atrakcje wewnętrzne i zewnętrzne gwarantują dobrą zabawę niezależnie od pogody. Od spektakularnej drewnianej kolejki górskiej “Wilkołak” po fantastyczną krainę Wickieland i wielki świat przygód pod dachem, Majaland Kownaty oferuje zabawę dla każdej grupy wiekowej. Idealne miejsce dla całej rodziny!

Od 2021 r. Jett i jego przyjaciele są obecni w Majaland Kownaty. W nadchodzącym sezonie letnim 2022 ten wielki park rozrywki będzie również otwierał pas startowy i gościł Super Wings na lotnisku World Airport. Zanurz się w “Aquateam Playground” razem ze Skyem i wodnymi biczami! Spektakularne zjeżdżalnie i zaskakujące efekty wodne gwarantują dobrą zabawę dla całej rodziny i wspaniałe orzeźwienie w ciepłe letnie dni! Chcesz się ścigać z Jettem? Przejdźmy więc do interaktywnej atrakcji “Jett Fly”! W tej latającej karuzeli sam sterujesz lotem za pomocą dźwigni. Możesz wykonywać spektakularne manewry na wysokości 22 metrów lub zrelaksować się podczas lotu.

Wickie, Maja i Wasi ulubieni bohaterowie czekają na Was W Wickielandzie czeka na Ciebie spektakularna przejażdżka z atrakcją “Wielka fala”. Wirujący dysk wyrzuca pasażerów na wysokość ponad 15 m i jednocześnie osiąga prędkość do 70 km/h. Niejeden potężny i twardy Wiking nabawił się tu choroby morskiej! Weź udział w wielkiej bitwie na interaktywnej przejażdżce wodnej “Wodna bitwa”. Mnóstwo efektów wodnych i skuteczni przeciwnicy zapewniają mokrą i radosną przygodę.

Mali goście są bardzo mile widziani w dużym, krytym świecie przygód. Można tam poczuć mrowienie w brzuchu, korzystając z takich atrakcji jak “Totem Wikingów”, “Szkoła latania” czy “Karuzela Motyli”. Gdy pogoda nie dopisuje, duża kryta hala oferuje wiele rodzinnych atrakcji w pięknie zaprojektowanym świecie fantazji. Do odkrycia jest także kolejka górska pod dachem: dołącz do Wickie’go w szalonej przejażdżce przez ciemną grotę na kolejce górskiej “rollercoaster Wikingów”.

Pierwsza w Polsce drewniana kolejka górska! Czy odważysz się wkroczyć do świata wilkołaków? Wagonik drewnianej kolejki górskiej “Wilkołak” osiąga prędkość do 71 km/h podczas szybkiej jazdy przez Majaland Kownaty. Ta atrakcja o wysokości 22 m to idealna przejażdżka dla całej rodziny. Goście w wieku zaledwie 1,20 m mogą tu doświadczyć swojej pierwszej dużej kolejki górskiej.

Nie przegap tego! Majaland Kownaty ma o wiele więcej do zaoferowania: przyjaciel Mai, “Flip, konik polny” zabiera Cię w podskakującą podróż przez kwiatową krainę czarów Mai. Razem z Mają i Willim lecisz przez park w “Karuzeli kwiatów”. W ogromie tulipanów sami stajecie się pszczołami. Na młodych wspinaczy czeka ogromna góra. Komu uda się dotrzeć na szczyt? Przez cały rok odbywają się też wspaniałe imprezy i spotkania z ulubionymi bohaterami.

Zanurz się w “Aquateam Playground” razem ze Sky i wodnymi biczami! Spektakularne zjeżdżalnie wodne i zaskakujące efekty wodne gwarantują dobrą zabawę dla całej rodziny i wspaniałe orzeźwienie w ciepłe letnie dni!

Chcesz się ścigać z Jettem? Następnie przejdźmy do interaktywnej atrakcji “Jett Fly”! W tej latającej karuzeli sam sterujesz lotem za pomocą dźwigni. W Wickielandzie czeka na Ciebie spektakularna przejażdżka w ramach atrakcji “Wielka fala”. Wirująca tarcza wyrzuca pasażerów na wysokość ponad 15 m i jednocześnie osiąga prędkość do 70 km/h.

Wagonik osiąga prędkość do 71 km/h na szybkiej przejażdżce drewnianym rollercoasterze “Wilkołak” przez Majaland Kownaty. Goście w wieku zaledwie 1,20 m mogą tu doświadczyć swojej pierwszej dużej kolejki górskiej.

Warunki

Min. wzrost uczestnika: 100 cm. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Przed wizytą należy zapoznać się z regulaminem parku i informacjami praktycznymi. Zasady parkowania dostępne są w centrum serwisowym parku. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny do 31/03/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Majaland Kownaty

Całoroczny Park rozrywki Majaland Kownaty zlokalizowany w Kownatach, w województwie lubuskim, oferuje blisko 30 atrakcji w strefie wewnętrznej i zewnętrznej. Park rozrywki oferuje idealny wypoczynek w każdych warunkach pogodowych. Magiczna sceneria, wyglądająca niczym bajkowa kraina, przykuwa wzrok zarówno małych, jak i dużych gości. Na odwiedzających Majaland czekają przede wszystkim uwielbiane przez wszystkich postaci, jak: Pszczółka Maja i Gucio, mały wiking Wickie i Heidi. Oprócz szerokiej oferty atrakcji do dyspozycji gości są również punkty gastronomiczne, w tym restauracja główna Maja, przypominająca wyglądem wnętrze ula. Dodatkowo w parku znajduje się sklep z akcesoriami, gdzie można kupić produkty związane z bajkowymi bohaterami. Na miejscu znajduje się obszerny płatny parking.

Więcej informacji na Facebooku.