Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Do -25%
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


88 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Istotne recenzje

S

Sławomir · 1 review
· 29 marca 2018
Polecam Lech coaster

J

Joanna · 1 review
· 30 października 2017
Miła obsługa.

O

Ola · 4 reviews
· 15 października 2017
Super i jeszcze raz super

W skrócie


Oferta

  • 59 zł zamiast 79 zł za całodzienny bilet wstępu dla 1 osoby do Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka

Groupon ważny od 08.09.2017 r. do 29.10.2017 r. zgodnie z kalendarzem otwarcia parku

Na terenie Legendii goście mają do wyboru ponad 40 atrakcji w 5 strefach tematycznych (dziecięce, rodzinne i ekstremalne). Oprócz różnorodnych atrakcji, park posiada bogate zaplecze gastronomiczne (11 punktów), dzięki któremu można zregenerować siły i zjeść smaczny posiłek.


Dostępne atrakcje:

Lech Coaster – jeden z największych roller coasterów w Europie

  • 40 m wysokości
  • blisko 1 km długości
  • prędkość prawie 100 km/h
  • 4 inwersje
  • przeciążenia do 4.5 G

Inne atrakcje:Warunki


Groupon ważny od 08.09 do 29.10.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: atrakcje na terenie parku dostępne są od 3 lat i minimum 95 cm wzrostu. 
Sposób realizacji: wydrukowany groupon lub na urządzeniu mobilnym należy wymienić na bilet w Biurze Obsługi Klienta. Groupony można realizować w czasie funkcjonowania obiektu w sezonie
Dodatkowe informacje: groupon uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji bez limitu (dodatkowo płatne: Gamesroom oraz Loteria). Dzieci do lat 3 –  bezpłatnie.  W ramach biletu wstępu bezpłatny parking dla gości. Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko we wrześniu i październiku otwarte jest w piątki w godz. 10 -18 oraz w soboty i niedziele w godz. 10-20. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko


Jedna z najciekawszych rozrywek na Śląsku od 1959 roku to gwarancja doskonałej zabawy dla dzieci i dorosłych. Miłośników mocnych wrażeń czeka tu ekstremalna rozrywka. Obiekt znajduje się na terenie Parku Śląskiego, na granicy Chorzowa i Katowic i liczy sobie 26 ha powierzchni.

W swojej długoletniej historii Śląskie Wesołe Miasteczko przeżywało różne etapy rozwoju, po to, aby w 2015 roku, rozpocząć gruntowną przebudowę i modernizację. W 2016 roku została oddana pierwsza ze stref tematycznych – Magical Mountains, z wodną atrakcją Diamond River, stworzoną na wzór kopalni diamentów, nad którą czuwa legendarny Skarbnik.

W bieżącym sezonie Śląskie Wesołe Miasteczko zmieniło się z typowego parku rozrywki w jeden z największych w Polsce parków tematycznych i obrało nazwę Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, którego przesłaniem jest nie tylko dobra zabawa, ale wątek edukacyjny związany z dziedzictwem kulturowym, jakim są legendy, baśnie i opowiadania.

W 2017 roku park zyskał kolejne strefy tematyczne: Magical Village, Valley of Dreams i Magical Forest, zaś kultowe atrakcje zyskały nowy wygląd. Wartą uwagi atrakcją jest nowo otwarty Lech Coaster – jeden z największych roller coasterów w Europie. Na kolejny rok przewidziane są kolejne inwestycje, a także budowa nowej strefy Adventure Valley.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.