Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Do -25%
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

87 Opinii

JR

Joanna R. · 1 reviews
· Redeemed 30 października 2017
Miła obsługa.

OB

Ola B. · 4 reviews TOP REVIEWER
· Redeemed 15 października 2017
Super i jeszcze raz super

MS

Michał S. · 2 reviews
· Redeemed 3 października 2017
Super miejsce

W skrócie


Oferta

  • 59 zł zamiast 79 zł za całodzienny bilet wstępu dla 1 osoby do Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka

Groupon ważny od 08.09.2017 r. do 29.10.2017 r. zgodnie z kalendarzem otwarcia parku

Na terenie Legendii goście mają do wyboru ponad 40 atrakcji w 5 strefach tematycznych (dziecięce, rodzinne i ekstremalne). Oprócz różnorodnych atrakcji, park posiada bogate zaplecze gastronomiczne (11 punktów), dzięki któremu można zregenerować siły i zjeść smaczny posiłek.


Dostępne atrakcje:

Lech Coaster – jeden z największych roller coasterów w Europie

  • 40 m wysokości
  • blisko 1 km długości
  • prędkość prawie 100 km/h
  • 4 inwersje
  • przeciążenia do 4.5 G

Inne atrakcje:Warunki


Groupon ważny od 08.09 do 29.10.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: atrakcje na terenie parku dostępne są od 3 lat i minimum 95 cm wzrostu. 
Sposób realizacji: wydrukowany groupon lub na urządzeniu mobilnym należy wymienić na bilet w Biurze Obsługi Klienta. Groupony można realizować w czasie funkcjonowania obiektu w sezonie
Dodatkowe informacje: groupon uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji bez limitu (dodatkowo płatne: Gamesroom oraz Loteria). Dzieci do lat 3 –  bezpłatnie.  W ramach biletu wstępu bezpłatny parking dla gości. Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko we wrześniu i październiku otwarte jest w piątki w godz. 10 -18 oraz w soboty i niedziele w godz. 10-20. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko


Jedna z najciekawszych rozrywek na Śląsku od 1959 roku to gwarancja doskonałej zabawy dla dzieci i dorosłych. Miłośników mocnych wrażeń czeka tu ekstremalna rozrywka. Obiekt znajduje się na terenie Parku Śląskiego, na granicy Chorzowa i Katowic i liczy sobie 26 ha powierzchni.

W swojej długoletniej historii Śląskie Wesołe Miasteczko przeżywało różne etapy rozwoju, po to, aby w 2015 roku, rozpocząć gruntowną przebudowę i modernizację. W 2016 roku została oddana pierwsza ze stref tematycznych – Magical Mountains, z wodną atrakcją Diamond River, stworzoną na wzór kopalni diamentów, nad którą czuwa legendarny Skarbnik.

W bieżącym sezonie Śląskie Wesołe Miasteczko zmieniło się z typowego parku rozrywki w jeden z największych w Polsce parków tematycznych i obrało nazwę Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, którego przesłaniem jest nie tylko dobra zabawa, ale wątek edukacyjny związany z dziedzictwem kulturowym, jakim są legendy, baśnie i opowiadania.

W 2017 roku park zyskał kolejne strefy tematyczne: Magical Village, Valley of Dreams i Magical Forest, zaś kultowe atrakcje zyskały nowy wygląd. Wartą uwagi atrakcją jest nowo otwarty Lech Coaster – jeden z największych roller coasterów w Europie. Na kolejny rok przewidziane są kolejne inwestycje, a także budowa nowej strefy Adventure Valley.

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.