Latająca Owca

ul. Koncertowa 11, Lublin

Pakiet zabiegów odchudzających na brzuch, uda i pośladki od 239,99 zł w Latającej Owcy

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code MIKOLAJ. Ends 6.12.
Użyj kodu

Wyróżniki

Dzięki połączeniu podczerwieni, ultradźwięków i impulsów elektrycznych można zmaksymalizować efekty redukcji wagi i modelowania sylwetki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Milena
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 21, 2021
Zostałam poinformowana kiedy chciałam zrealizować Groupon w terminie, że nie mogę się umówić,bo trzeba realizować zabiegi w odstępach tygodniowych. Pani, z którą rozmawiałam ( niezbyt uprzejma) umówiła mnie później, jednak nie zarezerwowała mi kolejnych zabiegów. W międzyczasie moje zabiegi były przekładane do czego się dostosowywałam. Jednak kiedy ostatni zabieg chciałam przełożyć proponują mi termin za miesiąc( odstępy powinny być do 10 dni wg nich) Jestem rozczarowana podejściem. Z całego serca nie polecam!!!!
R
Renata
39 Oceny31 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 17, 2021
szeroka gama ofert, jest w czym wybierać, no i ceny gruponu bardzo korzystne ;)
D
Dorota
4 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
listopad 6, 2022
Zabieg miał być na twarz, szyję i dekolt, a miałam tylko na twarz. Poza tym Pani od razu zasugerowała peeling kawitacyjny nawet bez oglądania mojej skóry. W przypadku masażu były 3 opcje do wyboru, ale Pani sama zdecydowała o wyborze bez konsultacji ze mną.
K
Karolina
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 27, 2022
Nie polecam!!!! Najgorzej wykonane rzęsy jakie miałam. Od razu rzuca się w oczy różnica wykonania na prawym i lewym oku - stylistka w ogóle nie stara się żeby rzęsy wyglądały tak samo po obydwu stronach. Rzęsy doklejone w taki sposób, że od razu po zrobieniu wyglądają jak odrost. Jakość fatalna, efekt utrzymał się zaledwie tydzień, a jestem osobą, u której rzęsy bez problemu wytrzymywały w świetnym stanie 3-4 tygodnie. Tutaj już następnego dnia połowa rzęs odpadła. Zdecydowanie nie warto.
K
Karolina
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 27, 2022
Zdecydowanie odradzam korzystania z tej oferty!! Jakość usług fatalna, "refleksy" to dosłownie kilka rozjaśnionych pasm, których ilość została zapewne z góry wydzielona przez opcję kupienia oferty przez Groupon. Na rozjaśnione włosy zero toneru/farby czy nawet szamponu ochładzającego. Regeneracja keratynowa/botox jest tylko w nazwie oferty (wygląda to tak, że nakładana jest maska, która z jakimkolwiek zabiegiem pielęgnacyjnym nie ma nic wspólnego, botoksu nigdy nie ma, a maski z keratyną pani wykonująca nie potrafi nałożyć nawet czytając instrukcję z opakowania), a pani wykonująca zabieg bez żadnej wiedzy na temat tego co mogłaby doradzić jako pielęgnację Niespodzianką jest dodatkowa płatność naliczona nie wiadomo za co. Dziewczyny naprawdę wolicie dołożyć tą wartość do usługi z prawdziwego zdarzenia, niż iść tu na promocję - nieważne jak opłacalna by była. Pieniądze wyrzucone w błoto.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Pomniejsz swoje problemy natury cielesnej z dzisiejszym grouponem, poddając się zabiegom odchudzającym w Latającej Owcy.

Oferta
Pakiet odchudzający: fale RF, liposukcja ultradźwiękowa i elektrostymulacja na brzuch, uda i pośladki w 1 z 3 opcji:

1) 239,99 zł zamiast 870 zł za 3 pakiety,
2) 449,99 zł zamiast 1740 zł za 6 pakietów,
3) 599,99 zł zamiast 2610 zł za 9 pakietów.

W pakiecie:

  • FALE RF: metoda oczyszczenia organizmu z toksyn i stymulacji tkanki podskórnej za pomocą sauny (koca) z podczerwienią – gładsza skóra i szczuplejsza sylwetka,
  • liposukcja ultradźwiękowa LipoMax Royal: nieinwazyjna, skuteczna metoda rozbijania komórek tłuszczowych, usuwanych z organizmu w procesie metabolizmu,
  • elektrostymulacja: wyszczuplanie w krótkim czasie bez obciążania stawów i przyrostu mięśni – 45 minut zabiegu odpowiada 3 godzinom ćwiczeń fizycznych.

Latająca Owca
Lubelskie miejsce wyróżnia bogata oferta z zakresu pielęgnacji ciała, rozrywki i relaksu. Na jego terenie znajdują się, m.in. grota solna, w której można odbywać zdrowotne seanse oraz minizoo, szczególnie polecane młodszym bywalcom miejsca. Znajduje się tam także strefa fitness dla dbających o kondycję, w salonie urody zaś mnóstwo propozycji zabiegów upiększających. Dlatego Latająca Owca to kompleks, w którym każdy bez względu na wiek znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może zakupić i wykorzystać dowolną ilość grouponów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 511 204 402 na hasło "GROUPON" z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Latająca Owca