JMagia Instytut Zdrowia i Urody

ul. Nałkowskich 105, Lublin

HIEMT Muscle: zabiegi na wybraną partię ciała (uda, pośladki, brzuch) w Instytucie Zdrowia i Urody JMagia

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Nowoczesny zabieg HIEMT Muscle wykorzystuje technologię wspomagającą rzeźbienie sylwetki i budowanie mięśni oraz spalanie tłuszczu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • rodzaj zabiegu: HIEMT Muscle
 • czas trwania: 30 min

HIEMT Muscle to nowoczesny zabieg mający na celu jednoczesne budowanie mięśni i spalanie tłuszczu. Podczas trwającej pół godziny sesji mięśnie pracują w sposób 100% efektywny kurcząc się i rozkurczając aż 20 000 razy (porównywalne jest to do 88 półgodzinnych treningów).

Jak działa zabieg?

Do zabiegu wykorzystywana jest energia HIEMT (High Intensity Electromagnetic Technology), która wywołuje około 20.000 skurczów mięśni w ciągu 30 minut, a dzięki temu pobudza wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych. Działanie odchudzające opiera się o radykalnie zwiększone tempo metabolizmu. Wraz ze skurczem mięśni i przemian energetycznych, powstają kwasy tłuszczowe, które trafiają do krwioobiegu, skąd są pobierane i dostarczane tkankom w celu ich spalenia.

Jakie odczucia wywołuje zabieg?

Podczas zabiegu parametry dobierane są indywidualnie i można nimi sterować w czasie zabiegu. Część skurczy powodowanych podczas zabiegu HIEMT Muscle może być odczuwana jako nieprzyjemna przez osoby, które dawno nie ćwiczyły danej partii ciała, a ich mięśnie są bardzo słabe. Osoby korzystające z zabiegu opisują je jako bardzo długi skurcz, z którego nie można się uwolnić. Przy kolejnych zabiegach nieprzyjemnych momentów jest coraz mniej, ponieważ z zabiegu na zabieg mięśnie bardzo się wzmacniają. Zanikanie tych odczuć stanowi o sile zabiegu oraz odpowiednim prowadzeniu serii treningów przez terapeutki. Na partiach ciała, których mięśnie są mocniejsze, takie odczucia się nie pojawiają. Po zabiegu bardzo prawdopodobne jest, że wystąpią zakwasy w obszarze zabiegowym, które będą utrzymywały się około 3 dni. Zakwasy świadczą o sile zabiegu i stopniu wyćwiczenia mięśni przed zabiegiem.

Jak przygotować się do zabiegu

Bezpośrednio przed zabiegiem nie należy spożywać posiłku. Ostatni lekki posiłek można zjeść maks. 1 godzinę przed zabiegiem. W gabinecie należy odłożyć wszystkie urządzenia posiadające baterie (telefon, zegarek, pilot do bramy), a także karty kredytowe oraz kluczyki w karcie. Podczas zabiegu istnieje ryzyko rozładowania kart, ponieważ używa się bardzo silnej energii elektromagnetycznej.

Częstotliwość wykonywania zabiegu oraz ilość w serii:

Zaleca się co najmniej 8-10 zabiegów, 2-3 razy w tygodniu. Szczegółowych informacji udziela kosmetolog podczas zabiegu.

Czy zabieg jest odpowiedni dla każdego?

Niestety nie, ponieważ zabieg nie przyniesie w szybkim czasie odpowiednich efektów u osób w I, II i III stopniu otyłości (BMI powyżej 30). Zabieg jest odpowiedni dla osób z miejscowym nadmiarem opornej tkanki tłuszczowej, ale nie zaleca się go osobom, których poziom tkanki tłuszczowej na całym ciele jest bardzo duży. Takie osoby powinny najpierw popracować nad obniżeniem masy ciała zdrową dietą i ogólną aktywnością fizyczną, zredukować tkankę tłuszczową innymi technologiami, a następnie po osiągnięciu BMI poniżej 30 wyrzeźbić mięśnie i zredukować tkankę tłuszczową zabiegami HIEMT Muscle. Osoby o BMI powyżej 30 również mogą skorzystać z HIEMT Muscle, ponieważ nie ma ku temu przeciwwskazań medycznych, jednak nie poleca się takiego rozwiązania, ponieważ zabiegów będzie potrzebnych znacznie więcej niż u osób o niższym BMI.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Zaburzenia krążenia i żylaki w miejscu zabiegowym
 • Przerwanie ciągłości naskórka oraz otwarte rany w miejscu zabiegowym
 • Choroby serca i rozrusznik serca
 • Nadciśnienie tętnicze
 • Niewydolność nerek i wątroby
 • Metalowe elementy w ciele w obrębie obszaru zabiegowego, w tym metalowa wkładka domaciczna w przypadku zabiegu na brzuch
 • Implanty sylikonowe w obrębie obszaru zabiegowego
 • Ciąża, połóg i karmienie piersią
 • Osteoporoza
 • Nowotwory
 • Zaburzenia czucia
 • Epilepsja
 • Menstruacja (pierwsze dni, które są bolesne, szczególnie przy zabiegu na brzuch)
 • Ogólny zły stan zdrowia
 • Przepuklina

Jakich efektów można się spodziewać po jednym lub kilku zabiegach?

 • lifting pośladków, brzucha, ud,
 • zwiększenie jędrności skóry,
 • wyszczuplenie talii,
 • wzrost tkanki mięśniowej w miejscu zabiegowym,
 • redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegowym,
 • wzmocnienie mięśni brzucha, pośladków, ud (także brzucha po porodzie),
 • wzmacnianie mięśni ułatwiające dalsze samodzielne treningi

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 81 459 10 01. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3.

JMagia Instytut Zdrowia i Urody

W eleganckich, pełnych ciepła i intymności wnętrzach gabinetu odnaleźć można odprężenie po stresującym dniu oraz kompleksowo zadbać o swoje ciało. Wykwalifikowany personel zajmuje się tu między innymi problemami z cerą, nadwagą, cellulitem czy niechcianym owłosieniem. W pielęgnacji urody mogą pomóc kosmetyki marki Yasumi, produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach. Wśród szerokiej gamy wyspecjalizowanych zabiegów kosmetycznych na ciało znajdują się te o działaniu leczniczym, wyszczuplającym i modelującym. W poprawie kondycji skóry twarzy mogą pomóc indywidualnie dobrane zabiegi oczyszczające, nawilżające, liftingujące czy przeciwzmarszczkowe. Dzięki odpowiedniej oprawie muzyczno-aromatycznej wizyta w salonie wyraźnie wpłynie nie tylko na urodę, ale również na samopoczucie.