Medycyna Estetyczna Lublin – zabiegi i szkolenia SQINIC

Dolna 3 Maja 8, Lublin

Endermologia, elektrostymulacja mięśni EMS, karboksyterapia w gabinecie SQINIC (do -20%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na wyszczuplenie wybranych partii ciała, wymodelowanie sylwetki, redukcję cellulitu, poprawę jędrności skóry, wzmocnienie mięśni

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 05 91 91. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Medycyna Estetyczna Lublin – zabiegi i szkolenia SQINIC

Zlokalizowany w Lublinie gabinet medycyny estetycznej powstał z pasji i chęci, by pomagać ludziom „zwalczać problemy skórne, powstrzymywać procesy starzenia lub po prostu pozwolić im się zrelaksować”. Właścicielka Sqinic jest doświadczonym kosmetologiem, absolwentką Comité International d’Esthétique et de Cosmétologie, której wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty. W ofercie dostępne są m.in. zabiegi odmładzające, oczyszczające i liftingujące na twarz, modelowanie sylwetki, depilacja laserowa, leczenie trądziku, redukcja blizn, zmian naczyniowych i przebarwień, a także poprawiająca kondycję elektrostymulacja mięśni. Specjalnością firmy są również szkolenia kosmetologiczne.

Więcej informacji na Facebooku.