KOSMETIKANA Gliwice Anna Weber

Kozielska 106A/10, Gliwice

Do 35% zniżki na: Peeling wodorowy z maską w firmie KOSMETIKANA Gliwice Anna Weber

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalne zabiegi wykonywane przez certyfikowany personel

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
T
Tomasz
5 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 3, 2022
Bardzo udana wizyta.Przyjemna atmosfera.Profesjonalna obsługa

O tej ofercie

PEELING WODOROWY TWARZY + PIELĘGNACJA (MASKA)

Czym jest oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe polega na wprowadzeniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru tak, aby dokonać jak najdokładniejszego oczyszczania przy zachowaniu neutralności dla skóry. W trakcie zabiegu wykorzystywana jest także elektroporacja, której odpowiednikiem jest mezoterapia. Po zakończonym zabiegu aplikowana jest maska plus krem pielęgnacyjny.

W położonym w Gliwicach salonie mogą Państwo skorzystać z zabiegów kosmetycznych oraz masaży Kobido.

Warunki

Oferta nie jest odpowiednia dla osób posiadających wrażliwą skórę. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. Oferta dla osób powyżej 18 lat. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 533 651 714. Oferta obowiązuje w wybranych lokalizacjach. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 1. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Maks. liczba grouponów do wykorzystania na 1 wizytę : 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystać groupon: 1. Limit grouponów na wizytę: 1. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Maks. liczba osób, które mogą wykorzystać 1 groupon: 1.

KOSMETIKANA Gliwice Anna Weber

#MasażKobido #OczyszczanieWodorowe #Mikrodermabrazja #PeelingKawitacyjny #Sonoforeza #FalaRadiowa #LiftingLaminacjaRzęs #LiftingLaminacjaBrwi #Comodex #Kosmetyka