Kobido Terapie

ul Wolontariuszy 17, Żory

Japoński masaż Kobido, liposukcja ultradźwiękowa i więcej w Kobido Terapie (do -47%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bogata oferta zabiegów relaksujących lub o działaniu wyszczuplającym

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • fale radiowe: twarz
    twarz i szyja
    twarz, szyja i dekolt

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 607 543 237 niestawienie się na wizytę skutkuje przepadnięciem grouponu.. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Kobido Terapie

W położonym w centrum Żor salonie skorzystać można z licznych masaży oraz zabiegów kosmetycznych. Jak wskazuje nazwa gabinetu Kobido Terapie, na miejscu wykonywany jest japoński masaż Kobido, który ma służyć poprawie wyglądu i kondycji skóry twarzy i okolic. Dodatkowo, zdecydować się można na karboksyterapię, liposukcję ultradźwiękową, zabieg falami radiowymi i więcej.