Brak nowych powiadomień

ul. Kazimierza Wielkiego 52, Kraków

Mikrodermabrazja diamentowa, maska i masaż: 1 pakiet za 49 zł i więcej w Klinice Urody Belize

Wybierz opcję

Wyróżniki

Złuszczenie naskórka, podskórna aplikacja substancji odżywczych, masaż i maska oczyszczą, wygładzą i ujędrnią skórę twarzy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Mikrodermabrazja diamentowa z aplikacją odżywczego serum i masażem pędzelkami:

  • 49 zł za 1 pakiet,
  • 99 zł za 3 pakiety,
  • 179 zł za 6 pakietów.

W pakiecie:

  • mikrodermabrazja diamentowa – mechaniczna metoda złuszczania martwego naskórka przy pomocy głowicy pokrytej kryształkami diamentu,
  • aplikacja odżywczego serum z kwasem hialuronowym, kolagenem morskim i kompleksem witamin,
  • relaksacyjny masaż pędzelkami,

Synergiczne działanie mikrodermabrazji diamentowej i serum odżywczego pozwala zadziałać dla dobra skóry ze zdwojoną siłą. Zabieg powoduje poprawę kolorytu i struktury, wygładza i rozjaśnia, pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Cera staje się odświeżona i wygładzona.

Możliwość wymiany grouponu na bon prezentowy w salonie.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów Kliniki. Przed dokonaniem zakupu należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegów dostępnymi na stronie kliniki. Z uwagi na niebezpieczeństwo dla zdrowia, personel ma prawo odmówić przyjęcia Klienta i uznać wizytę za zrealizowaną jeżeli Klient przyjdzie na umówiony termin z przeciwwskazaniami zdrowotnymi do zabiegu.
Dodatkowe informacje: weź groupon wydrukowany lub na urządzeniu mobilnym. Godziny realizacji pakietów: pon.-pt. 9:00-19.00.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 888 455 lub 12 358 47 10 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem terminami w godzinach popołudniowych bardzo prosimy o rezerwowanie ich z większym wyprzedzeniem. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Klinika Urody Belize

Nowoczesne studio spa łączy szeroko pojętą kosmetykę z odnową biologiczną i medycyną estetyczną na wysokim poziomie, zarówno w zakresie jakości świadczonych usług i zabiegów, jak i marek kosmetyków, na których są one wykonywane. W swojej ofercie Belize posiada pełną gamę usług kosmetycznych, pakietów spa z elementami medycyny Wschodu i medycyny estetycznej, a także makijaż permanentny czy pakiety wyszczuplające i zabiegi IPL wraz z RF.

Klinika Urody Belize

Zabieg na twarz, Pielęgnacja twarzy, Mikrodermabrazja